Zamówienie nowoczesnych zaproszeń ślubnych

Zamówienie nowoczesnych zaproszeń ślubnych

 

Decyzja o ślubie była jedną z ważniejszych w moim życiu. Po przyjętych oświadczynach przez jakiś czas jeszcze nie myśleliśmy o tym, jednak w końcu postanowiliśmy zacząć to ogarniać. Na samym początku zastanowiliśmy się nad tym, jak duże wesele chcemy zorganizować, czyli ile osób zaprosić. Zdecydowaliśmy się na niezbyt duże wesele, wolimy raczej kameralne uroczystości, tylko w gronie najbliższych. Zaczęliśmy więc przygotowania do tego dnia.

Zaproszenia na ślub nowoczesne

zaproszenia ślubne nowoczesne na zamówienieOczywiście musieliśmy zacząć od znalezienia sali, abyśmy mogli ustalić datę naszego ślubu. Mieliśmy wielkie szczęście, ponieważ udało nam się znaleźć coś dokładnie wtedy, kiedy chcieliśmy zorganizować tą uroczystość. Kiedy znaliśmy datę oraz stworzyliśmy listę gości, nadszedł czas na zaproszenie tych osób. Oczywiście chcieliśmy do wszystkich pojechać osobiście, aby pokazać, że zależy nam na ich obecności. Udało nam się znaleźć piękne zaproszenia ślubne nowoczesne na zamówienie, które doskonale pasują do naszego stylu. Oboje z narzeczonym uwielbiamy różne rzeczy o nowoczesnym, minimalistycznym designie. Wiedziałam więc, że wiele osób, które nas dobrze znają, uśmiechną się na widok takich zaproszeń. Dominuje w nich jasna kolorystyka, z niego ciemniejszymi elementami dekoracyjnymi. Bardzo podoba mi się w nich to, że są dosyć proste, jednak wyglądają niebanalnie. Zamówiliśmy na przypadek kilka dodatkowych sztuk, na szczęście nie były one nam potrzebne. Trochę czasu zajęło mi wypisanie ręcznie wszystkich zaproszeń, jednak chciałam, aby ładnie one wyglądały również w środku. Znalazły się w nich oczywiście informacje o dacie ślubu, a także miejscu, w którym odbędzie się wesele. Załączyliśmy również krótką informację o tym, że nie chcemy w dniu ślubu dostać kwiatów, ale zamiast nich urządzimy zbiórkę na cel charytatywny. Wybrane przez nas zaproszenia bardzo mi się spodobały, ponieważ bardzo ciekawie wyglądają, a przy tym są dosyć proste. Miałam nadzieję, że zaproszonym również przypadną do gustu.

Nasi bliscy bardzo ucieszyli się z informacji o ślubie. Przez kilka dni odwiedzaliśmy ich, wręczając zaproszenia. Chcieliśmy pokazać, że zależy nam na ich obecności w tym istotnym dla nas dniu. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że wybraliśmy zaproszenia dokładnie w naszym stylu – nowoczesne oraz minimalistyczne. Cieszę się, że udało nam się znaleźć taki wzór. Chociaż wydaje się to tylko drobiazgiem, lubię wybierać rzeczy, które ładnie się prezentują oraz robią wrażenie. W przypadku tych zaproszeń z pewnością się nam to udało.