Zamówienie malowania artystycznego ścian

Zamówienie malowania artystycznego ścian

Niedawno doszłam do wniosku, że wystrój mojego salonu nieco mi się już znudził. Postanowiłam więc coś w nim zmienić. Na samym początku myślałam, że przemeblowanie wystarczy, aby uczynić to pomieszczenie bardziej przestronnym, jednak nadal mi czegoś brakowało. Postanowiłam więc poszukać jakiejś inspiracji, która pozwoliłaby mi na ozdobienie tego wnętrza. Chciałam mieć niebanalny salon, który zachwycałby mnie oraz inspirował każdego dnia. Na szczęście udało mi się znaleźć coś, co doskonale spełniło moje oczekiwania.

Artystyczne pomalowanie ścian w salonie

malowanie artystyczne ścian na zamówienieZaczęłam rozważań zmianę koloru ścian, ponieważ obecna jasna kolorystyka nieco mi się już znudziła. Odmiana wyglądu ścian jest jednym z najprostszych sposobów na całkowitą odmianę charakteru wnętrza. Jednak chciałam znaleźć coś, co pozwoliłoby mi na stworzenie pięknego salonu, którego wygląd byłby niepowtarzalny. Po jakimś czasie poszukiwań znalazłam coś, co od razu mi się bardzo spodobało – malowanie artystyczne ścian na zamówienie. Uznałam, że to jest dokładnie to, o co mi chodziło – ciekawy obraz na całej ścianie sprawi, że salon będzie wyglądał zupełnie inaczej, a przy tym będzie niezwykle oryginalny. Zaczęłam się więc zastanawiać nad tym, jaki motyw wybrać. Najbardziej wahałam się pomiędzy jakimś krajobrazem o dosyć naturalistycznym wyglądzie a czymś zupełnie odmiennym – abstrakcyjnym motywem o nieco ciemnej kolorystyce. Zamówienie takiej usługi przeszło bardzo sprawnie, po czym w moim salonie zjawili się artyści. Pomalowanie całej ściany na wybrany przeze mnie wzór poszło im nadzwyczaj szybko, a efekt końcowy bardzo mi się podoba. Jestem mile zaskoczona głębią kolorów oraz dbałością o najmniejsze detale w tym obrazie sporych rozmiarów. Niedługo po tej odmianie salonu zaprosiłam do siebie znajomych. Jak tylko weszli do tego pomieszczenia, zachwycili się jego nowym wyglądem. Zgodnie stwierdzili, że to był rewelacyjny pomysł, ponieważ przemienił zwyczajny salon w miejsce o oryginalnym charakterze.

Cała ściana przemieniona w obraz prezentuje się rewelacyjnie i sprawia, że pomieszczenie ma zupełnie inny wystrój niż wcześniej. Myślę, że to była bardzo dobra decyzja, ponieważ pozwoliła mi na stworzenie salonu, który jest bardziej przytulny. Bardzo się również cieszę z tego, że pokrycie całej ściany obrazem sprawiło, że pomieszczenie stało się również bardziej przestronne, ponieważ sprawia wrażenie nieco większego. O wiele lepiej spędza mi się teraz w nim czas, ponieważ ta niebanalna dekoracja poprawia mi nastrój oraz inspiruje każdego dnia.