Założyłam nocleg w Kudowie-Zdrój

Założyłam nocleg w Kudowie-Zdrój

Trzynaście lat temu przeprowadziłam się na południe kraju do województwa dolnośląskiego. Nie myślałam że tutaj życie moje potoczy się w ten, a nie inny sposób. Miejsce mojego zamieszkania okazała się Kudowa-Zdrój. A co mnie skłoniło żeby tutaj zamieszkać? Otóż poznałam tutaj pewnego chłopaka, w którym się zauroczyłam. A dziś jest moim mężem. Niestety, w Kudowie-Zdrój bardzo ciężko było mi zdobyć jakąkolwiek pracę. Postanowiłam, że rozwinę swój własny interes.

Rozwijam nocleg w Kudowie Zdrój

noclegi kudowa zdrójProwadzenie firm jednoosobowych nie jest łatwe, szczególnie w mojej branży. Było dość ciężko, ale dałam radę. Mój mąż posiada domek jednorodzinny, który był całkowicie niewyremontowany. Dostał on go w spadku po dziadkach. Ja jednak zauważyłam potencjał w tym miejscu i stwierdziłam, że warto by było zrobić tutaj pensjonat! W końcu tylu turystów się tutaj kręciło. Noclegi Kudowa Zdrój – jest to popularne hasło które jest wpisywane w wyszukiwarkę. W końcu omawiane miejsce jest miejscem często odwiedzanym przez turystów. Konkurencji jest bardzo dużo, a więc musiałam przebijać tą konkurencję oddając się w stu procentach mojej firmie. Na samym początku musiałam zainwestować w dokładny remont tego dużego domu. Musiałam założyć nowe ściany, pomalować je, trzeba było również wymienić podłogę, a do poszczególnych pokojów dobrać odpowiednie meble. Pamiętam też moich pierwszych klientów. Było to jeszcze dwanaście lat temu, jak zaczęłam moją pracę tutaj. Byli bardzo wymagający, narzekali na to, iż w noclegu nie ma łazienki w pokojach. W związku z tym postanowiłam wyjść naprzeciwko oczekiwaniom moich klientów i zainwestować w dodatkowe łazienki w pokojach. Zrobiłam to po pierwszym sezonie, kiedy już miałam troszeczkę oszczędności. Przez trzy miesiące firma budowlana robiła łazienki w pokojach w moim pensjonacie. Teraz nocleg w Kudowie Zdrój prowadzony przeze mnie ma idealne zaplecze sanitarne, dzięki czemu ludzie bardzo chętnie do mnie przyjeżdżają. Zarówno odwiedzają nas latem, jak i zimą. W każdej porze roku mamy gości.

W ciągu tych wielu lat, z roku na rok moja firma rozrastała się. Mogłam przyjmować gości którzy przyjeżdżali zarówno na długi termin, jak i na krótki. Nie brakowało również wycieczek szkolnych. zielonych szkół a także harcerzy. Jedno jest jednak wiadomo, mój nocleg w Kudowie-Zdrój cieszy się bardzo dobrymi opiniami, dzięki czemu mam coraz więcej gości i coraz więcej pieniędzy. Mogę zbudować nawet kolejny pensjonat. Myślę o tym cicho, ale nie będę zapeszać, bo jeszcze mi się nie uda.