Zalety radiofrekwencji mikroigłowej

Zalety radiofrekwencji mikroigłowej

Gabinety medycyny estetycznej oferują swoim klientom szereg różnego rodzaju zabiegów, których zadaniem jest zapewnienie im doskonałego wyglądu, pozbycie się niedoskonałości skórnych, a także skuteczne spowolnienie procesu starzenia. Jedne z nich są inwazyjne, inne nieinwazyjne, a właściwie dobrane metody przynoszą pożądane rezultaty i przyczyniają się do poprawy samopoczucia wielu kobiet. Panie bowiem zwracają szczególną uwagę na swój wygląd, a wszelkie niedoskonałości są przyczyną licznych kompleksów.

Duża skuteczność radiofrekwencji mikroigłowej

radiofrekwencja mikroigłowa - warszawaNie zatem dziwnego, że zabiegi medycyny estetycznej cieszą się sporą popularnością w obecnych czasach, a liczba pań, które korzystają ze zdobyczy technologii stale rośnie. Jednym z popularniejszych zabiegów jest radiofrekwencja mikroigłowa – Warszawa jest miejscem, gdzie można skorzystać z tego wspaniałego zabiegu, którego celem jest poprawa jędrności i napięcia skóry. Zabieg wykonywany jest na dowolną część ciała, skutecznie likwiduję]e zmarszczki, rozstępy, a także koryguje owal twarzy, wyrównuje i poprawia koloryt skóry. Jest to doskonały sposób na leczenie blizn, a także różnego rodzaju niedoskonałości. Potocznie nazywany jest nieoperacyjnym liftingiem, który oddziałuje na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, dzięki czemu przynosi pozytywne rezultaty. Wskazaniem do wykonania tego zabiegu jest wiotka oraz mało jędrna skóra twarzy, szyi i dekoltu, a także opadające policzki i zmarszczki. Mogą z niego  skorzystać także osoby, które zmagają się z powiększonymi porami, bliznami, przebarwieniami, a także innymi niedoskonałościami. Radiofrekwencja mikroigłowa skutecznie leczy rozstępy i cellulit, a także pozbywa się nadpotliwości. Wykonywana jest przy użyciu specjalnych głowic, które zaopatrzone są w igły. Zabieg jest komfortowy, gdyż wysokiej jakości urządzenia posiadają głowicę chłodzącą. Możliwość regulacji parametrów sprawia, że można dobrać je indywidualnie do każdej pacjentki. Skuteczność zabiegu polega na połączeniu różnych rodzajów terapii, w efekcie czego można uzyskać doskonale rezultaty.

Kontrolowane uszkodzenia wierzchnich warstw skóry, a także mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze stymulują tkankę do produkcji kolagenu i elastyny, czego konsekwencją jest zwiększenie jedności i blasku. Profesjonalne wykonanie zabiegu sprawia, że zminimalizowane zostaje ryzyko poparzenia oraz przebarwień, a zabieg jest w pełni bezpieczny. Mikronakłuwanie jest zabiegiem, który przynosi pozytywne rezultaty, jednak ważne jest, by korzystać z usług profesjonalisty, gdyż tylko wówczas metoda będzie właściwie dobrana do naszego problemu i przyniesie oczekiwane rezultaty.