Wyjątkowe misy tybetańskie

Wyjątkowe misy tybetańskie

Azja to fascynujący kontynent, pełen sprzeczności i ciekawostek, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Obecnie, w dobie globalizacji świat zaczyna się kurczyć, jednak pewne rzeczy ciągle zaskakują nas, Europejczyków, i sprawiają, że tym chętniej podróżujemy po świecie. Ostatnimi czasy czerpiemy bardzo wiele z kultury azjatyckiej, która jest niezwykle bogata i z całą pewnością warta lepszego poznania.

Misy tybetańskie i ich zastosowania

misy tybetańskie sklepPodróżując po świecie, bardzo często przywozimy ze sobą nie tylko wspomnienia, ale i konkretne pamiątki materialne, a także oryginalne pomysły, rozwiązania i idee, z którymi zetknęliśmy się poza granicami naszego kraju. W ten sposób przenikają się różne kultury, a każdy może czerpać z nich to, co uważa za najbardziej wartościowe. Azja jest kontynentem, który powoli odkrywa przed nami swoje tajemnice. Przykładowo, oryginalne instrumenty muzyczne pochodzące z Azji są obecnie wykorzystywane do organizowania sesji terapeutycznych. Jeśli interesują nas gongi lub misy tybetańskie sklep z artykułami orientalnymi to miejsce, które powinniśmy odwiedzić. Takie misy mogą nam posłużyć jako element wystroju, choć niektórzy przypisują im głębsze znaczenie. Dźwięk przez nie wydawany ma mieć właściwości lecznicze i regeneracyjne. Jeśli chcemy przekonać się na własnej skórze, czy koncert mis tybetańskich pomoże nam uzdrowić ciało i duszę, możemy wybrać się na specjalną sesję terapeutyczną. Odbywają się one w wielu polskich miastach i zdobywają sobie szerokie grono zwolenników. Podczas takiej sesji wsłuchujemy się w dźwięk mis i staramy się uwolnić swój umysł od natłoku myśli i złych emocji. Celem jest osiągnięcie stanu głębokiego relaksu i odprężenia, a także wprowadzenie umysłu w stan alfa, w którym jest najbardziej chłonny. Jeśli fascynuje nas kultura Azji, możemy wykorzystać misy tybetańskie do oryginalnego przystrojenia wnętrza. Salon lub sypialnia w stylu orientalnym z pewnością zachwyci domowników i gości. W ten sposób możemy odbyć daleką podróż bez konieczności wychodzenia z domu i rezerwowania biletów. Dlatego warto czerpać z obcych kultur to, co najlepsze, i przenosić je na własny grunt.

Misy tybetańskie to instrumenty muzyczne, znane w Azji już od setek lat. Początkowo były używane w celach religijnych, rytualnych, i tak właśnie zaczęto odkrywać ich terapeutyczną moc. Do Europy przywędrowały stosunkowo niedawno, jednak od razu zdobyły grono miłośników. Jeśli i my chcemy do nich dołączyć, możemy zakupić misy w sklepach z artykułami orientalnymi lub też zamówić je za pośrednictwem internetu.