Wesołe skarpetki mojego szefa

Wesołe skarpetki mojego szefa

O tym, że ostatnio jest moda na kolorowe skarpetki męskie, to nic nowego. Jednak, czy wypada biznesmenowi iść na spotkanie służbowe w takich to już kwestia do dyskusji. Mój szef zawsze był osobą bardzo ekscentryczną i w związku z tym został zauważalny. Możliwe, że to właśnie dzięki temu jego firma osiągnęła tak ogromny sukces. Był pracowity i wesoły. Wesołe było jego całe ubranie i oczywiście wspomniane skarpetki, o których będzie mowa.

Jak wygadają skarpety mojego szefa?

skarpetki męskie stopki we wzorySzef codziennie przychodzi do pracy w innych skarpetach. To nic dziwnego, w końcu jest to cześć bielizny, która należy codziennie wymieniać, jednak nie da się nie zauważyć tego, że szef codziennie ma inne skarpetki męskie stopki we wzory. Razem z koleżankami z naszego działu nawet zakładamy się o to, jakie dziś założy. Jest to nasz stały element dnia, który wprawia wszystkich w świetny nastrój, nawet naszego szefa! Jeżeli chodzi o to, jakie wzory on uwielbia, to wszystko zależy od różnych czynników. Od tego, jaki on ma humor, jaka jest pora roku i jaki ma krawat. Skarpety mojego szefa są odpowiednio dopasowane do świąt tradycyjnych. Jeśli obchodzimy święta wielkanocne, to przez dwa tygodnie potrafi on zakładać stopki z pisankami, króliczkami i barankami. Nie brakuje w jego szufladzie również skarpetek w kwiatki, które wyglądają komicznie, a mimo to są bardzo modne! Jeśli są święta Bożego Narodzenia, to szef zakłada śmieszne skarpetki w mikołaje, w śnieżynki na niebieskim tle oraz w choinki. Tak więc wszystko zależy od tego, jakie jest święto i pora roku. Jak jest lato, szef zakłada skarpety z przeciwsłonecznymi okularami, chmurkami oraz te w słoneczniki. Na jesień ma skarpety w jesienne liście, z kolei na zimę w bałwanki. Jeśli szef jest zły, zakłada czarne skarpety z trupimi czasami. Wtedy wiemy, że lepiej się do niego nie odzywać. Kiedy jest zakochany lub idzie na spotkanie z kobietą, ubiera skarpetki w romantyczne wzorki, na przykład serduszka. Jest to ciekawa część jego garderoby, ale chyba sama bym nie odważyła się paradować tak jak on w różnych skarpetach podczas spotkań biznesowych.

Mój szef jest sobą i potrafi dobrą gadką przekonać klienta. Mówi, że to iż zakłada te kolorowe skarpety we wzorki jest odzwierciedleniem jego uczuć i stanu psychicznego. Trochę szalone. Szef osiąga sukcesy, jest lubiany w towarzystwie i kojarzony z tych niezwykłych skarpet, o których tyle osób w jego środowisku mówi. Mimo to, żadna kobieta nie może zaakceptować jego stylu życia. Moim zdaniem skarpety to nie problem, a kwestia przyzwyczajenia.