W mojej kuchni będa szklane panele

W mojej kuchni będa szklane panele

Zawsze marzyłam o tym aby wybudować swój dom, gdzieś na obrzeżach miasta, najlepiej aby w okolicy był las, cisza itp. Marzyłam bardzo długo, ponieważ nie ma co ukrywać jest to marzenie z tych bardzo kosztownych. Mimo, że ja i mąż pracowaliśmy i zarabialiśmy dość przyzwoite sumy, to nim uzbieraliśmy odpowiednią kwotę minęło trochę czasu. Na początku zastanawialiśmy się nad kredytem, jednak ja za bardzo się tego boję, więc nie chciałam brać pożyczki na tyle lat. Byłam taka szczęśliwa jak już przyszedł moment w którym mogliśmy zacząć wybierać projekt.

Wybrałam szklane panele do swojej kuchni

panele szklane do kuchniNie ukrywam, że wybór projektu był bardzo ciężki i wiele sprzeczek z mężem mieliśmy. Każde z nas miało inne wymagania i oczekiwania co do domu. Ja musiałam mieć dużą i przestronną kuchnię, ponieważ kocham gotować i często zapraszamy gości, więc nie było opcji, żeby była ciasna. Nie chciałam też aby była otwarta na salon, więc ja skupiłam się na tym. Mąż natomiast musiał mieć swój gabinet, duży salon i łazienkę w której zmieści się zarówno wanna jak i prysznic. No i w końcu udało nam się wybrać projekt idealny. Rozpoczęła się budowa, a nasza ekscytacja sięgała zenitu. Aktualnie jesteśmy już na etapie wykańczania wnętrz. Udało nam się bardzo dobrze trafić z wszystkimi fachowcami, więc nasz dom rósł w oczach. Doszliśmy do momentu w którym mogę w końcu zaplanować wszystko do swojej kuchni. Meble wybrałam bardzo szybko, ponieważ od dawna wiedziałam jakie mają być. Najdłużej zastanawiałam się nad tym, co ma się znaleźć między szafkami. Wybór na rynku jest naprawdę ogromny, więc każdego wieczoru spędzałam przy laptopie naprawdę sporo czasu. Najbardziej byłam przekonana do szklanych paneli. Panele szklane do kuchni to według mnie nie tylko praktyczne rozwiązanie, ponieważ utrzymanie ich w czystości jest naprawdę bardzo proste, ale to też niesamowity design. I wiem, że takie rozwiązanie nie przestanie być modne za rok czy dwa, ponieważ one zawsze będą się dobrze prezentowały na ścianie. Wiedziałam już jaki materiał będzie, jednak wybranie wzoru to kolejna zagwozdka. Szczególnie jeśli wzorów jest naprawdę multum.

Postawiłam na panele szklane w kolorze delikatnego fioletu. Dodatkowo na szkle są obrazki związane z gotowaniem: owoce, warzywa, przyprawy itp. Jestem naprawdę zachwycona i nie mogę się doczekać aż zobaczę efekt końcowy. Już bym chciała zacząć pichcić w swojej nowej kuchni, no ale muszę być jeszcze chwila cierpliwa. Jednak wiem, że na pewno warto. Będzie wszystko idealne, bo właśnie takie jak zawsze sobie o tym marzyłam!