Usunięcie opadających powiek bez skalpela – możliwe?

Usunięcie opadających powiek bez skalpela – możliwe?

Wiele kobiet zmagających się z problemem opadających kobiet, nie tylko dojrzałych, wie jakim może to być utrapieniem. Nawet posiadając ładne oczy i długie rzęsy wszystko to niestety zanika pod opadającą powieką. Taki typ urody jest charakterystyczny dla osób ze Wschodu, np. dla Chinek czy Koreanek, jednak nie aż w takim stopniu, ale może dotknąć każdego. Zazwyczaj jest to cecha, którą po prostu dziedziczymy. Mimo wykorzystywania makijażowych i kosmetycznych trików, które mogą poprawić nieco nasz wygląd, całkowite usunięcie opadającej powieki takimi metodami jest niemożliwe. A wymyślono już naprawdę wiele, w tym korygujące paseczki na oczy, które przylepiamy w zagłębieniu, i których zadaniem jest podniesienie powieki.

Zabiegi stosowane na opadające powieki

usunięcie opadających powiek bez skalpela szczecinGdy nasz perfekcyjnie zrobiony makijaż oka znika w momencie, gdy otworzymy szeroko oczy, to znak, że mamy problem z opadającą powieką. W takim wypadku zrobienie perfekcyjnej kreski na oku jest niemożliwe. Im większy problem, tym trudniej naprawić takie oko makijażem. Z wiekiem problem się nasila. Po ukończeniu 30 roku życia możemy rozważyć zabieg usunięcia opadających powiek. Na szczęście jest możliwość zrobienia tego bez użycia skalpela co skraca rekonwalescencję, a także poziom ryzyka niepowodzenia zabiegu. Jak wygląda zabieg liftingu powieki? Po konsultacji ze specjalistą i przeprowadzeniu wywiadu, można od razu przystąpić do zabiegu. Trwa on około 30 minut i polega na wygładzeniu powieki i usunięciu zmarszczek poprzez odparowanie nadmiaru skóry za pomocą neoplazmatycznej wiązki. Pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe. Po zabiegu na powiece mogą tworzyć się minimalne strupki, które odpadną same po kilku dniach. Może pojawić się lekki dyskomfort, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby wrócić do zajęć. Jeśli interesuje nas usunięcie opadających powiek bez skalpela Szczecin, i dostępni tam specjaliści powinni zwrócić naszą uwagę. W momencie, gdy problem jest duży warto rozważyć taki zabieg, ponieważ efekty są niesamowite, a ceny dość przystępne, zwłaszcza jeśli trafimy na promocję.

Uroda i zabiegi ją poprawiające to dość kontrowersyjny temat. Jeśli boimy się skalpela i tego, że coś może pójść nie tak, powinniśmy rozważyć usunięcie opadających powiek bez skalpela. To duże bezpieczniejsze rozwiązanie, choć efekt może nie być tak długotrwały jak zabieg chirurgiczny. Należy jednak podkreślić, że inwazyjność tego zabiegu jest zdecydowanie mniejsza, więc to idealny wybór dla tych, którzy nie ukończyli jeszcze 40 lub 50 roku życia.