Stróżówka jako kontener na wynajem

Stróżówka jako kontener na wynajem

W mojej firmie pracownicy zajmują się obróbką drewna, z którego następnie produkuje się meble. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju stołów, stolików, a także szaf i komód. Nie ograniczamy się w kwestii wprowadzania nowych pomysłów i dlatego firma stale się rozrasta. Jako że wszyscy pracownicy pracują w systemie zmianowym, koniecznym okazało się zakupienie stróżówki, lecz firma wpadła na lepszy pomysł.

Czy warto wynajmować trwały kontener?

trwałe kontenery na wynajemJednym z moich współpracowników, którego darzę ogromnym zaufaniem, jest mój daleki kuzyn, które naprawdę zna się na swojej pracy. Zatrudniłam go w dziale logistycznym, a on wykorzystał szansę i wprowadził wiele udogodnień do firmy. Również od niego usłyszałam, że nie warto kupować miejsca, w którym mógłby pracować stróż i sprawdzać, czy na terenie zakładu nie pojawił się nikt podejrzany z dwóch powodów. Po pierwsze, nie ma miejsca na budowę stróżówki, a po drugie, koszt zakupu trwałego kontenera jest dla nas nieopłacalny. Zimą osoba pilnująca porządku będzie musiała przenieść się do wnętrza budynku, ze względu na przepisy, jakie obowiązują w firmie. Mój kuzyn znalazł firmę oferującą trwałe kontenery na wynajem, która to firma zaoferowała nam bardzo wiele ciekawych propozycji. Najbardziej do gustu przypadł mi projekt pomieszczenia o niewielkich wymiarach, ale za to ogrzewanego. Pozwoli to stróżowi ogrzać kontener, gdy będzie pracował w nocy. Wybrany przeze mnie kontener ma plastikowe okna i małe okienko, przez które może porozmawiać ze współpracownikiem, coś na podobe okienka u pani w kiosku. Ujęło mnie również wykończenie kontenera z zewnątrz i wewnątrz. Jest to bardzo ładny i trwały kontener pomalowany na biały i niebieski kolor. Oświetlenie zapewniają dwie lampki, bardzo wydajne i wliczone w koszta wynajmu. Bez wahania i zbędnego przeciągania tematu zamówiłam jeden z kontenerów i dzięki temu, nasz ochroniarz ma teraz miejsce, gdzie może schować się przed zimnem i deszczem. Gdy będzie miał przerwę, będzie miał gdzie odpocząć i gdzie usiąść, bo jego praca wymaga od niego niemal ośmiogodzinnego stania na posterunku. 

Bardzo się cieszę, że udało się nam znaleźć bardzo mądre rozwiązanie. Otaczanie się mądrymi ludźmi, którzy pomagają rządzić i nie chcą zawładnąć wszystkim, co możliwe, tylko zależy im na współpracy to mój życiowy cel. Uciekam od osób, które chcą kogoś wykorzystać i nie mają pojęcia o podejmowaniu decyzji, które będą dobre dla wszystkich pracowników, nie tylko jego. Jestem wdzięczna mojemu dalszemu kuzynowi, że tak bardzo pomógł mi w wybraniu trwałego kontenera na wynajem.