Spotkanie firmowe nad jeziorem

Spotkanie firmowe nad jeziorem

Ostatnio mój szef zorganizował w naszej małej firmie spotkanie integracyjne. Była to jednodniowa impreza nad jeziorem niedaleko miejscowości, w której pracujemy. Organizatorzy zadbali o to, abyśmy czuli się tam jak najlepiej i spędzili ten wieczór wesoło i radośnie. Malownicze tereny sprzyjały wypoczynkowi nad jeziorem, które o tej porze roku jest najpiękniejsze. Tamtego wieczora poznała też swoich współpracowników od innej strony, co byłoby niemożliwe w trakcie zwykłego dnia pracy.

Impreza integracyjna nad pięknym jeziorem

niezwykle imprezy integracyjne nad jezioremDo organizacji udanych spotkań pracowników z ich przełożonymi jest potrzebna firma, która kompleksowo zajmie się przygotowaniem posiłków, atrakcji i ozdób dla biesiadujących. Wszystkie niezwykle imprezy integracyjne nad jeziorem na których byłam były niezapomniane i było widać, że organizatorom zależało na tym, żebyśmy czuli się swobodnie i pozwolili rozpieścić. Ostatni event integracyjny był ukierunkowany na styl morski, dlatego nie zabrakło gier i zabaw związanych z wodą. Przez to też poczuliśmy nieopartą chęć przepłynięcia się łódką bądź kajakami. Na nasze szczęście organizator zadbał o odpowiednią ilość sprawnych rowerków wodny i kapoków, dzięki czemu mogliśmy podziwiać zachód słońca nad jeziorem z wysokości tafli wody. Był to przepiękny widok a towarzyszył mu piękny śpiew kapeli zaproszonej na naszą imprezę. Wspólnie śpiewaliśmy nostalgiczne piosenki sprzed kilkudziesięciu lat, które nie straciły na świeżości do dzisiejszego dnia. Przy wspólnie rozpalonym ognisku dzieliliśmy się naszymi wspomnieniami z pracy, jak i rozmowa zeszła na bardziej osobiste tematy. Prywatne otworzenie się na swoich kolegów i koleżanki, z którymi widuję się na co dzień pozwoliło mi bardziej poznać i zrozumieć osoby, z którymi pracuję od niedawna. Przy okazji dowiedziałam się, że wiele osób dzieli razem ze mną pasję do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Cieszę się, że udało mi się znaleźć czas na wspólne spędzenie wieczora nad jeziorem z ludźmi z pracy. Rozeszliśmy się do domów dopiero w późnych godzinach nocnych.

Impreza integracyjna jest dla mnie nieodłącznym elementem pracy. Nie wyobrażam sobie aby któregoś roku miałoby jej zabraknąć. Jest to sposób na odstresowania się jak i poznanie nowego koleżeństwa, które zawitało na pokład naszej firmy w ciągu ostatnich miesięcy. Dzięki temu, że wyjazd był profesjonalnie zorganizowany a obecność, jak i pogoda, dopisała, mogliśmy sprawić, że nasze spotkanie przebiegło bez zakłóceń i już nie mogę się doczekać kolejnego.