Sposób na czysty pisuar – wkładka zapachowa

Sposób na czysty pisuar – wkładka zapachowa

W mojej szkole zawsze dbano o odpowiednie zaopatrzenie wszystkich sal i łazienek w potrzebne przybory do utrzymania czystości. Nikt nie narzekał na brak płynu czy papieru. Dyrektor dbał, byśmy czuli się jak w domu, dlatego nie oszczędzał na nas, uczniach. Najbardziej zapadły mi w pamięci wkładki zapachowe do pisuarów, gdyż miały one piękny, kwiatowy zapach.

Najlepsze wkładki do pisuarów i toalet

nowoczesne wkładki zapachowe do pisuarówDziś już wiem, z czego były zrobione, gdyż pracuję w zakładzie, gdzie produkuje się głównie chemię do łazienek i dlatego wiem, jakie mają zalety stosowane w mojej poprzedniej szkole wkładki. Aby odpowiednio zneutralizować nieprzyjemne zapachy, opracowano technologię powstrzymującą odór wydobywający się z pisuarów. Dzięki nim można doskonale odświeżyć łazienkę, bo przyjemny zapach utrzymuje się bardzo długo. Nowoczesne wkładki zapachowe do pisuarów są bardzo małe, ale za to wydajne. Charakterystyczne małe rozmiary wkładki nie stają na przeszkodzie do długotrwałego niwelowania nieprzyjemnych zapachów i dlatego można cieszyć się niezawodnym działaniem jednej wkładki przez ponad miesiąc. Oprócz przyjemnych doznań zapachowych, wkładki bardzo dobrze utrzymują pisuar w czystości. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu do produkcji nowoczesnych wkładek specjalnych bakterii, które skutecznie przeciwdziałają niechcianym zapachom. Dzięki innowacyjnemu kształtowi można zapewnić mniejsze zużycie wody, co przekłada się na oszczędność na tym polu. Dzięki swojemu kształtowi, wkładki są odpowiednie dla każdego rodzaju i rozmiaru pisuaru. Nie trzeba martwić się, że zapomni się o wymianie jej na nowy dzięki specjalnym wypustkom, przypominającym o dacie założenia. Ich największą zaletą, w mojej opinii, jest możliwość powstrzymania papierosa lub gumy do życia przed dostaniem się ich do rury kanalizacyjnej. Korzystam z nim w domu, gdyż są bardzo przyjazne środowiskowi. Cenię sobie to, że zostały wykonane z troską o dobro środowiska naturalnego. Trudno wyobrazić sobie, by w dwudziestym pierwszym wieku wciąż używano niebezpiecznych aerozoli, które niszczą powłokę ozonową zabezpieczająca przez zbyt wysokim rażeniem promieni słonecznych.

Wkładki, które przechodzą przez moje ręce na linii produkcyjnej, sprawdzą się również w umywalkach, kabinach prysznicowych, w wannie oraz do kilku różnych rodzajów pisuarów. Dzięki wyjątkowemu zapachowi nie trzeba się martwić, że odór nie zniknie. Wspaniałe i nowoczesne wkładki zapewniają uczucie świeżości i pozwalają gościom myśleć, że łazienka została przed chwilą wysprzątana.