Sportowiec musi mieć odpowiednią koszulkę

Sportowiec musi mieć odpowiednią koszulkę

Dyskusje na ten temat trwały wyjątkowo długo, ale w końcu doszliśmy do porozumienia. Żeby się rozwijać, potrzeba było wykonać kolejny krok. Do takiego wniosku ostatecznie doszliśmy. W naszym stowarzyszeniu będzie więc funkcjonowała kolejna sekcja. Nie będziemy zajmować się tylko szkoleniem piłkarzy i siatkarzy. Od tej pory do naszych grup dołączają jeszcze piłkarze ręczni.

Na boisko sportowe w klubowych koszulkach

koszulki dziecięce sportowe z nadrukiemWidzieliśmy, że jest zainteresowanie akurat tą dyscypliną, ponieważ dochodziły do nas takie głosy. A skoro młodzi sportowcy chcą trenować, a konkretnie ich rodzice chcą wysłać swoje dzieciaki na zajęcia, to dlaczego nie wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom. Niestety, jak to bywa w takich sytuacjach, pojawił się problem. Otóż, nowa sekcja z nową dyscypliną oznaczała konieczność odświeżenia, by nie powiedzieć zmiany naszego klubowego herbu. Chodziło o to, aby nie kojarzył się on wyłącznie z siatkówką i piłką nożną. Urządziliśmy więc konkurs na logo, a przy okazji poprosiliśmy o propozycje projektów strojów. W końcu nowy klubowy znak oznacza wymianę klubowej garderoby. Na szczęście koszulki dziecięce sportowe z nadrukiem to obszar działalności jednego z naszych sponsorów, więc ich wykonanie nie było zbyt kłopotliwe. Wiadomo przecież, że strój świadczy o sportowcu, ale jest też znakomitym sposobem na promocję klubu. Nie chodzi tylko o to, że na koszulkach lub bluzach widać nazwę i logo stowarzyszenia, ale także o to, iż dobrze zarządzany i dbający o opinię klub powinien pokazywać na każdym kroku, także poprzez wizerunek zawodników, że wyróżnia się spośród innych. Wracając do wspomnianych już nowych strojów, koniecznie trzeba było przygotować dwa, a nawet trzy komplety i to dla każdej z drużyn, od tych najmłodszych po seniorów. W końcu to ważne także dla rodziców, którzy zapisują na zajęcia swoje pociechy. Przecież oni także dokładają się do naszego wspólnego wizerunku oraz wspólnego sukcesu. Chcieliśmy pokazać zarówno im, jak również ewentualnym zainteresowanym treningami, że mamy sporo do zaoferowania, od profesjonalnych zajęć po kwestie techniczne, także ubiór.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że poszerzanie działalności będzie oznaczało wiele obowiązków. Nie sądziliśmy jednak, że aż tak wiele osob zechce od razu spróbować swoich sił w piłce ręcznej. Fakt, że postaraliśmy się również promocję w mediach. Wydaje nam się jednak, że to dobre opinie z przeszłości zdecydowały o zainteresowaniu treningami. I mamy w sumie kilkuset podopiecznych. W nowych koszulkach z nowym logo.