Skuteczna depilacja laserowa

Skuteczna depilacja laserowa

Każdy z nas, bez względu na płeć, ma niemalże całe ciało pokryte włosami, Najwięcej jest ich na głowie, ale w tym miejscu są one pożądane. Zupełnie przeciwnie jest w przypadku owłosienia nóg, pod pachami czy w okolicach bikini. Prawie dziewięćdziesiąt procent kobiet systematycznie usuwa włoski z tych miejsc, gdyż są one powszechnie uznawane za nieestetyczne, a nawet świadczące o braku higieny.

Czy depilacja laserem jest bezpieczna?

depilacja laserowa ŁódźKobiety marzą o gładkiej skórze niczym aksamit, ponieważ taka jest uznawana za atrakcyjną. Większość z nich usuwa owłosienie z nóg, pod pachami i w okolicach bikini, ale są też panie, które muszą to robić także na rękach czy na brzuchu. Przeważnie wybierana jest najtańsza i najszerzej dostępna metoda golenia jednorazową maszynką do golenia. Jest ona skuteczna, ale daje bardzo krótkotrwały efekt, przez co nie jest do końca najlepsza. Ze względu na cenę, jest powszechnie stosowana, ponieważ maszynka kosztuje od kilku do kilkudziesięciu złotych. Znacznie skuteczniejsze są takie metody jak depilacja gorącym woskiem lub depilator elektryczny, ale za to są to bolesne sposoby, na które nie każda z pań się decyduje. Jeżeli potrzebna nam jest skuteczna metoda, to najlepsza będzie depilacja laserowa Łódź jest miastem, w którym usługa ta jest świadczona niemalże przez każdy salon kosmetyczny. Najczęściej kobiety są klientkami salonów, ale nie brakuje także panów, którzy w ten sposób radzą sobie z nadmiernym owłosieniem. Depilacja laserowa jako jedyna, daje stu procentowy efekt gładkiej skóry na zawsze, zatem nie trzeba co chwilę powtarzać zabiegu. Jednakże warunkiem jest wykonanie całej serii około dziesięciu zabiegów, które należy wykonać w kilkutygodniowych odstępach. Jest to konieczne, ponieważ w momencie wykonywania zabiegu, włoski są w różnym etapie wzrostu, a laser musi dokładnie dotrze do każdego z nich. Laser stosowany w depilacji ciała, jest całkowicie bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych. Jeżeli chodzi o cenę depilacji, to zależy od depilowanego miejsca i salonu, w których wykonujemy zabieg.

Obecnie na rynku nie ma lepszej metody na pozbycie się zbędnego owłosienia jak depilacja laserowa, ponieważ jako jedyna jest trwała. Choć trzeba wykonać wiele zabiegów, to po ich zakończeniu możemy się cieszyć idealnym efektem przez wiele miesięcy. Dla kobiet z mocnym i ciemnym owłosieniem, depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ jest skuteczna, a do tego bezpieczna i bezbolesna. Z każdym rokiem jedynie przybywa kobiet, które zdecydowały się na taką depilację.