Skórzana torba jako oryginalny element stylizacji

Skórzana torba jako oryginalny element stylizacji

 

Każdego dnia noszę ze sobą kilka rzeczy, które są mi potrzebne – telefon, portfel, mała kosmetyczka, a także notes albo jakaś książka. Staram się również robić sobie drugie śniadanie do pracy czy na uczelnię, więc pakuję je do specjalnego pojemnika. Potrzebuję więc mieć coś, do czego to wszystko zmieszczę. Właśnie dlatego jestem ogromną fanką różnorodnych torebek, które pomieszczą sporo rzeczy. Bardzo ważne jest jednak dla mnie to, aby taka torebka dobrze się prezentowała oraz pasowała do tego, co noszę na co dzień.

Zakup skórzanej torby vintage

oryginalna torba skórzana vintageJakiś czas temu zakochałam się w stylu nawiązującym do poprzednich epok. Różnorodne ubrania czy dodatki w stylu vintage bardzo mi się podobają, więc postanowiłam znaleźć coś dla siebie. Chciałam jednak, aby był to przedmiot nie tylko ładny, ale również bardzo praktyczny. W mojej garderobie pojawiła się więc nowa oryginalna torba skórzana vintage. Jest dosyć duża, jednak na szczęście nie waży zbyt wiele. Dzięki temu jest bardzo wygodna. Myślę, że przez długi czas zastąpi mi pozostałe torebki, których do tej pory używałam na co dzień. Uwielbiam skórzaną galanterię, ponieważ takie produkty wykonane są z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu efekt końcowy wygląda zachwycająco, a przy tym taka torebka jest bardzo pojemna oraz wygodna w noszeniu. Chciałam, żeby jej pasek był nieco szerszy, na szczęście udało mi się znaleźć taki model. Dosyć długo wahałam się nad tym, w jakim kolorze torbę wybrać. Ostatecznie zdecydowałam się na brąz, ponieważ taka barwa najlepiej będzie pasowała do ubrań, które noszę na co dzień. W zakupionej przeze mnie torbie bardzo podoba mi się to, że ma ona wiele różnej wielkości kieszeni. To sprawia, że z łatwością mogę uporządkować wszystkie rzeczy, które lubię ze sobą nosić na co dzień. Największymi atutami kupionej przeze mnie torebki są więc jej wygląd oraz to, że jest bardzo pojemna. Wykończenia w stylu retro nadają jej niepowtarzalnego charakteru, dzięki czemu mogę mieć pewność, że będzie ona stanowiła urozmaicenie dla moich codziennych stylizacji.

Chciałam znaleźć taką torebkę, która nie tylko będzie maksymalnie praktyczna, ale również urozmaici wygląd moich codziennych stylizacji. Na szczęście mi się to udało, ponieważ torebka vintage doskonale ozdabia mój strój, przyciągając uwagę. Poza tym mogę z łatwością pomieścić w niej wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, co też było dla mnie bardzo istotne podczas wybierania torebki. Moi znajomi z uczelni byli zachwyceni, jak zobaczyli mój nowy nabytek.