Rower Romet dla amatorów jazdy

Rower Romet dla amatorów jazdy

 

Na rynku rowerowym działa kilka firm produkujących modele górskie, szosowe, miejskie i trekingowe. Jeżeli chcemy kupić jeden rower, który będzie nam służył przez wiele lat i nie będzie ulegał awariom, to najlepiej wybrać sprawdzony rower znanej i renomowanej firmy. Producenci, którzy są pewni jakości swoich produktów, zapewniają użytkownikom długie gwarancje. 

Jakość rowerów firmy Romet

romet wagant 4Czasem w dużych supermarketach pojawiają się promocje na rowery, które kosztują zaledwie paręset złotych. To kusząca oferta, ale raczej nie jest godna uwagi, bo za dobry sprzęt trzeba zapłacić odpowiednio wysoką cenę. W tej sytuacji sprawdza się powiedzenie, co tanie to drogie, bo po paru miesiącach użytkowania, rower może się nadawać do naprawy. Jeżeli chcemy mieć dobry rower, który będzie nam służył przez długie lata, to najlepiej wybrać Romet Wagant 4. To połączenie górskiego roweru z miejskim modelem, dzięki czemu sprawdzi się i na wycieczce w górach i w trakcie jazdy do pracy, czy przejażdżki z dziećmi po parku. Forma Romet od lat produkuje wysokiej jakości rowery, które charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem i kompletnym wyposażeniem. Szczególnie rowery, które służą do jazdy po mieście posiadają wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki. Rower Wagant posiada szerokie błotniki na obu kołach, aby w razie deszczu nie powodować chlapania. Jego koła są dość szerokie i wysokie, a na oponach jest widoczny bieżnik, który zapewnia doskonałą przyczepność w trakcie jazdy po nierównym podłożu. Aby wielogodzinna przejażdżka była komfortowa, to rower został wyposażony w wygodne siodełko dopasowane do kształtu pośladków. Dostępne są do wyboru różne twardości, gdyż nie każdemu będzie odpowiadał ten sam model. W mieście ludzie często jeżdżą na rowerach po zmroku, więc konieczne są lampki i liczne odblaski, które zawiera model Wagant. Przednia lampka jest zasilana na dynamo, a tylna, diodowa działa na baterie, które co jakiś czas trzeba wymieniać. Dodatkowo na szprychach kół znajdują się niewielkie, odblaskowe elementy, które zwiększają naszą widoczność po zmroku.

Rower, którym jeździmy do pracy, lub po mieście, powinien posiadać też bagażnik, najlepiej taki jak w modeli Wagant. Ma on możliwość przypięcia fotelika dziecięcego, ale możemy też na nim umieścić koszyk na zakupy. Dobrze wyprofilowana kierownica umożliwia nam właściwe pochylenie nad rowerem, przez co zmniejszamy opór powietrza w trakcie jazdy. Każdy kto zakupi rower firmy Romet, z pewnością nie będzie żałował tego zakupu, bo to bardzo dobra firma.