Rolowane kraty zapewnią nam bezpieczeństwo

Rolowane kraty zapewnią nam bezpieczeństwo

Jeśli jesteś właścicielem sklepu, lokalu usługowego lub punktu gastronomicznego, na pewno zastanawiałeś się nie raz jak zabezpieczyć swoją firmę przed osobami niepożądanymi. Niektóre rozwiązania takie jak monitoring czy alarm na pewno będą przydatne, jednak ostatecznie, koniec końców mogą nie uchronić naszego dorobku i mienia przed zniszczeniem lub kradzieżą, choćby dokonanymi w niewielkim stopniu. Jak więc zabezpieczyć się przed tym? Obudowanie się pancernymi płytami ze stali nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem dla biznesu.

Krata rolowana może być bezpieczna i elegancka

eleganckie krata rolowanaJako przedsiębiorca jesteśmy zainteresowani tym, żeby nasza działalność przynosiła zyski. Również opracowując zabezpieczenia dla naszej firmy możemy brać pod uwagę bierne zwiększenie zysków oraz oszczędności, które pojawią się w dłuższym okresie czasu. Jeśli potrzebne jest nam rozwiązanie skuteczne i eleganckie krata rolowana powinna być dla nas idealnym wyborem. Jest to fizyczne zabezpieczenie, odgradzające nasz lokal od przestrzeni zewnętrznej, przez co osoby niepożądane nie są w stanie dostać się do środka i utrudnić nam życie. Kraty wykonane są z lekkich i wytrzymałych stopów metali lub aluminium, a ich struktura zapewnia niesamowitą trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, przez co nie musimy obawiać się o dostateczność poziomu naszych zabezpieczeń. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ krata znajduje się na prowadnicy i może być rozwijana i zwijana zarówno ręcznie, jak i automatycznie, bez udziału naszych mięśni. Stanowi to ogromny plus, gdy kończącym pracę pracownikiem, który zamyka lokal jest na przykład kobieta, której wzrost i siła mogłyby utrudnić ręczne rozwinięcie kraty. Możemy też zabezpieczyć nasz lokal zdalnie, używając komputera i telefonu. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas i tego jaki system zabezpieczeń wybierzemy. Dodatkową, bardzo dużą zaletą takiego rozwiązania jest ażurowa struktura kraty, przez co zabezpieczona nią ekspozycja jest częściowo widoczna dla znajdujących się na zewnątrz potencjalnych klientów. Mogą oni, zaciekawieni tym co zobaczyli na wystawie, wrócić następnego dnia, kiedy lokal będzie już otwarty.

Oprócz niewątpliwych zalet związanych z bezpieczeństwem, zastosowanie zwijanych krat ma też pozytywne skutki marketingowe, dzięki nieukrywaniu ekspozycji, ale także przynosi nam w przyszłości oszczędności. Przepuszczalność powietrza przez kraty jest wysoka, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni do intensywnego ogrzewania naszego lokalu od rana zawsze, kiedy jest zimno. Temperatura utrzymująca się w galerii handlowej lub pasażu, gdzie mieści się nasz lokal, powinna chociaż częściowo utrzymywać się w naszym lokalu.