Rekomendowana firma rezerwująca hotele

Najnowsza edycja organizowanej przez nas imprezy historycznej odbywać się miała w Świebodzicach, gdzie jeszcze nie mieliśmy okazji zabawić. Oznaczało to iż musieliśmy zaplanować wszystko od podstaw, nie mając jeszcze rozeznania w położeniu hoteli, odległości noclegów od miejsca w którym organizowaliśmy imprezę, oraz wielu innych przydatnych informacji, które zazwyczaj znaliśmy bardzo dobrze z praktyki podczas organizacji imprez na terenie który już poznaliśmy.

Polecana strona do rezerwacji i wynajmowania miejsc hotelowych

wynajęcie hoteli świebodziceNocleg i miejsca w hotelach były dla nas priorytetem, gdyż jakie wielokrotnie zdążyliśmy się przekonać, bez wynajęcia takowych za wczasu, mogło się okazać iż nie ma wolnych miejsc, a przez to musimy szukać alternatyw lub nocować na miejscu imprezy, co niekoniecznie odpowiadało wszystkim w ekipie. Postanowiliśmy więc z dużym wyprzedzeniem zarezerwować pokoje, choć większość sprawdzanych przez nas hoteli nie miało możliwości zarezerwowania czy zajęcia pokoju z bardzo dużym wyprzedzeniem. Spróbowaliśmy więc skorzystać ze strony, poleconej nam przez znajomych, oferującej wynajęcie hoteli Świebodzice były jednym z miast które były obsługiwane przez ową stronę, podobnie jak wszystkie hotele na miejscu. Jak się okazało, wyprzedzenie czasowe z wynajęciem pokoi w dowolnym hotelu było możliwe właśnie przez ową stronę, a rezerwacje można było zamówić nawet z rocznym wyprzedzeniem, aczkolwiek tak długi czas oczekiwania wiązał się z koniecznością wpłaty kaucji, różniącej się w zależności od hotelu. Strona była bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze, choć mimo to oferowała mnóstwo różnych udogodnień, takich jak wybór wielu opcji usług, które nie były normalnie wylistowane na stronach hotelowych. Opłaty za korzystanie ze strony były natomiast bardzo nieznaczne, i nie podnosiły cen wynajęcia pokojów w bardzo znaczny sposób.

Oznaczało to iż bezproblemowo mogliśmy wynająć miejsce dla całej ekipy organizującej imprezę w zaledwie kilkanaście minut, i mieć pewność iż nie będzie problemów z noclegiem podczas trwania całego eventu. Wiele osób z naszej załogi zaczęło korzystać z usług owej strony również podczas własnych, rekreacyjnych wyjazdów, gdyż okazało się iż w tym zakresie również jest to zdecydowanie wygodny sposób na rezerwację czy wynajęcie pokoi w hotelu z większym czy mniejszym wyprzedzeniem, i niejednokrotnie okazuje się iż interfejs strony jest znacznie bardziej przejrzysty i wygodny niż strony hotelowe, nastawione bardziej na wygląd niż funkcjonalność.