Profesjonalny detektyw z Krakowa

Profesjonalny detektyw z Krakowa

Mam poważny problem: podejrzewam, że mój mąż ma romans. Od kilku miesięcy przestało nam się układać, aż w końcu zdecydowaliśmy się na nieformalną separację. Nie oznacza to jednak, że dałam mu przyzwolenie na inny związek. Taka możliwość prawna jest tylko w sytuacji separacji sądowej. Mąż miał tego świadomość, ale zaczął się dziwnie zachowywać. Wracał późno z pracy, zmienił styl ubioru i zapisał się na kurs tańca towarzyskiego. Na osiemdziesiąt procent ma to związek z inną kobietą. Zdecydowałam, że poszukam prywatnego detektywa, który rozwieje moje wątpliwości.

Polecane biuro detektywistyczne z Krakowa

prywatny detektyw krakówWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam profesjonalnego biura detektywistycznego. W  Krakowie funkcjonuje aż jedenaście takich biur, co jest dla mnie niemałym zaskoczeniem. Muszę też uwzględnić cenę wynajęcia prywatnego detektywa, bo nie mam zbyt wielu oszczędności. Weszłam na forum internetowe i przeczytałam opinie byłych klientów na temat usług detektywistycznych świadczonych na terenie Krakowa. Jeden detektyw jest szczególnie polecany, jeśli chodzi o kwestię zdrady. Zadzwonię pod wskazany numer telefonu i umówię się jak najszybciej na spotkanie. Niestety,podany numer kontaktowy okazał się nieaktualny, więc postaram się poszukać namiarów w internecie. Jeden z detektywów jest szczególnie polecany. Jest to bardzo dobry prywatny detektyw Kraków jest obszarem jego działalności. Spisałam numer telefonu i tym razem udało mi się dodzwonić. W krótkiej rozmowie nakreśliłam całą sytuację i jestem umówiona z detektywem na jutrzejsze spotkanie w jego biurze. Mam wziąć ze sobą zdjęcie męża, spisać na kartkę jego typowy plan dnia oraz dziwne zachowania, które są nienaturalne i mogą stanowić o zdradzie. Detektyw będzie te wszystkie informacje weryfikować. Wynajęłam detektywa na siedem dni.  Za każdy dzień pracy detektywa zapłacę osiemdziesiąt złotych, chyba że sprawa się skomplikuje i zaistnieje potrzeba przemieszczenia się do innego miasta. 

Jestem trochę zestresowana jutrzejszym spotkaniem z detektywem. Przygotowałam już wszystkie niezbędne rzeczy i zaliczkę. Jutro podpiszę umowę, którą będę mogła w każdej chwili zerwać. Za normalny tryb pracy detektywa, bez użycia nadzwyczajnych środków, zapłacę pięćset pięćdziesiąt złotych za jeden tydzień. Muszę wpłacić zaliczkę w wysokości dwustu dwudziestu złotych. Pieniądze te przepadną, jeśli nagle zrezygnuję z usług biura detektywistycznego. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia uda się rozwiać moje wątpliwości dotyczące rzekomej zdrady męża. W głębi serca wierzę, że mąż pozostał mi wierny.