Potrzebowałem dezynfekcji biura w Warszawie

Potrzebowałem dezynfekcji biura w Warszawie

Od kilku lat prowadzę małą firmę. Zatrudniam kilka osób, ale wszyscy mieścimy się w małym biurowcu w Warszawie. Do naszej wyłącznej dyspozycji jest tylko jeden pokój biurowy i mały punkt socjalny. Wszyscy mamy biurka ustawione bardzo blisko siebie, dlatego kiedy dostałem wiadomość, że jeden z moich pracowników zachorował na chorobę zakaźną musiałem szybko dokonać dezynfekcji całego pokoju. Obawiałem się, że jego zarazki wciąż znajdują się w powietrzu i wszyscy wdychamy chorobotwórcze wirusy, które potrafią być naprawdę groźne.

Szybko zdezynfekowałem biuro w Warszawie

szybka dezynfekcja biur w warszawieMiałem nadzieję, że uda mi się szybko znaleźć jakąś profesjonalną i kompetentną firmę, która się tym zajmie, ponieważ nie chciałem na zbyt długo zamykać swojego biura. Pracujemy w takiej branży, że praca zdalna nie wchodzi w grę. Na szczęście jedna z moich pracownic poleciła mi jedną firmę sprzątającą, która oprócz praktycznego i codziennego sprzątania zajmuje się również dezynfekcją obiektów biurowych oraz mieszkalnych. Nie zwlekałem długo i od razu tam zadzwoniłem. Odebrał doradca klienta. Powiedziałem mu, że interesuje mnie szybka dezynfekcja biur w warszawie. Przedstawił mi on przez telefon ofertę ich firmy, a ja się na nią zgodziłem i umówiłem na termin dezynfekcji. Bardzo mi się podobało, że mogą przyjechać jeszcze dzisiaj. Tym bardziej, że po takiej dezynfekcji obiekt powinien być wyłączony z użytkowywania przez co najmniej dwanaście godzin. Ten czas minął by akurat przez noc i od jutra moi pracownicy mogliby wrócić do pracy. Najważniejsze było jednak dla mnie to, że ta firma oferowała usługi dezynfekcji w bardzo niskich, przystępnych cenach. Zapewniono mnie również, że samo odkażanie budynku odbywa się za pomocą profesjonalnego sprzętu czyszczącego i środków odkażających najwyższej jakości, które zabijają nie tylko wirusy i bakterie na powierzchniach mebli, ale także w powietrzu. To było dla mnie bardzo ważne, dlatego ucieszyłem się, że trafiłem do takiego dobrego miejsca.

Już kilka godzin później w moim biurze zjawili się pracownicy odpowiedzialni za odkażenia pomieszczenia. Byli oni ubrani w stroje ochronne, a także posiadali sprzęt, który był bardzo dokładny i umożliwiał precyzyjną dezynfekcję każdego kąta w pomieszczeniu. Sama praco poszła im bardzo szybko i sprawnie z czego byłem bardzo zadowolony. Już na następny dzień po wejściu do biurowca dało się odczuć, że pomieszczanie jest czyste i bezpieczne dla osób, które w nim przebywają. Najważniejsze jednak, że udało mi się szybko załatwić takie sprzątanie.