Potrzebowałam odzyskać dane z dysku ssd

Potrzebowałam odzyskać dane z dysku ssd

Nigdy nie zainstalowałem na swoim komputerze programu antywirusowego. Przez wiele lat nic się z moim komputerem nie działo, dlatego stwierdziłem że wystarczy o niego dbać to znaczy nie otwierać niepewnych plików i nie ściągać nielegalnych programów, żeby nie mieć problemów z wirusami. Niestety, trochę się w tym przypadku przeliczyłem. Ostatnio mój komputer, sam nie wiem kiedy, został zainfekowany. Wirus usunął mi wszystkie dane z dysku. Kiedy tylko zobaczyłem co się dzieje, żeby nie narobić więcej szkód wyłączyłem komputer i wypiąłem dysk.

Odzyskałem dane z dysku ssd

szybkie odzyskiwanie danych ssd w warszawieJednakże, komputer był mi bardzo potrzebny do pracy, dlatego nie mogłem tego tak zostawić. Nie mówiąc o danych, które zwyczajnie były mi potrzebne. Zdecydowałem, że lepiej oddam ten dysk to sprawdzenia profesjonaliście. Musiałem znaleźć jakiś dobry serwis komputerowy w okolicy. Zadzwoniłem do mojego kumpla, który jest informatykiem i zapytałem o to, czy wie gdzie znajdę szybkie odzyskiwanie danych ssd w warszawie. Polecił mi on miejsce, gdzie sam kiedy oddał dysk ssd do naprawy, kiedy przez przypadek zresetował jego ustawienia. Był to autoryzowany sklep i serwis komputerowy, dlatego gwarantował mi że tam, moim komputerem i dyskiem zajmie się profesjonalista, który zna się na rzeczy. Od razu udałem się w to miejsce, tym bardziej że znajdowało się ono niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dzięki czemu mogłem podskoczyć tam nawet kilka minut przed zamknięciem. Byłem pewny, że w takiej sytuacji będę musiał poczekać do jutra na mój dysk ssd. Jednakże, okazało się, że w tym serwisie bardzo szybko uporano się z usterką mojego dysku. Specjalista podłączył mój dysk do specjalnego komputera, najpierw oczywiście usunął wirusa, a następnie w ciągu kilku minut za pomocą specjalnego oprogramowanie odzyskał dla mnie wszystkie dane. Byłem bardzo zadowolony, że udało się to zrobić w ciągu pół godziny i szczęśliwy wróciłem do domu. Od razu podłączyłem ssd do mojego pc i włączyłem komputer.

Jak się okazało, wszystko działało jak należy. Mój komputer działał, jakby wirusa nigdy nie było, a wszystkie dane zostały odzyskane w niezmienionej formie. Teraz postanowiłem już nie ryzykować i od razu zainstalowałem polecany mi przez specjalistę program antywirusowy. Byłem bardzo zadowolony również z tego, że takie odzyskiwanie danych z dysku ssd, jest tanie i szybkie. Nie zapłaciłem zbyt dużo za usługę, ale też muszę przyznać, że trwała ona zaledwie dwa kwadranse. Zadzwoniłem do kumpla i podziękowałem za polecenie tak dobrego miejsca.