Poszukiwania kopert firmowych z nadrukiem

Poszukiwania kopert firmowych z nadrukiem

Jestem sekretarką dużej firmy budowlanej. Zajmuje się prawidłowym obiegiem dokumentów pomiędzy firmą a klientami i kontrahentami. Muszę także pamiętać o tym, żeby zawsze w biurze każdy pracownik miał zapewnione wszelkie artykuły biurowe. Koperty to jedne z najważniejszych akcesoriów, ponieważ pakuje się w nie dokumenty i wysyła do klientów. Zauważyłam, że ostatnio kończył się zapas kopert, które mieliśmy w biurze. Musiałam zamówić nowe, z tym że szef prosił mnie, żebym zamówiła teraz koperty z firmowym nadrukiem.

Kupno kopert firmowych z nadrukiem

koperta firmowa z nadrukiemPodobno w dziele marketingu uznano, że takie koperty będą świetną reklamą, ponieważ będą kojarzyć się naszym klientom z przedsiębiorstwem. Teraz, nie pozostało mi więc nic innego, jak tylko znaleźć odpowiednie koperty. W tym celu skorzystałam z papierniczego sklepu internetowego. Znalazłam tam duży wybór takich produktów, które spełniały moje oczekiwania i uznałam, że sprostają one również wymaganiom mojego kierownika. Dosyć długo wybierałam odpowiedni produkt. Ostatecznie wybrana przeze mnie koperta firmowa z nadrukiem była wykonana z solidnego i grubego papieru, który był nie prześwitujący i posiadał specjalną warstwę zabezpieczającą go przed prześwietleniem. Świetnie nadawał się więc do wysyłania korespondencji, w której znajdowały się prywatne dane klientów i dane wrażliwe firmy. Najważniejsze było dla mnie to, że można było samodzielnie nanieść na kopertę nadruk logo firmy oraz umieścić napis. Wszystkie te czynności wystarczyło wykonać w specjalnie do tego dedykowanym programie komputerowym, dzięki któremu można było również jeszcze przed złożeniem zamówienia sprawdzić, jak taka koperta będzie wyglądała po wydrukowaniu. Efekt bardzo mi się podobał, dlatego nie zwlekałam już dłużej i od razu wybrałam zamówiłam potrzebną ilość kopert. Na dostawę nie musiałam długo czekać. Zostały one dostarczone przez kuriera już kilka dni później. Od razu rozpakowałam przesyłkę, żeby przekonać się, czy faktycznie wyglądają one tak dobrze jak w programie komputerowym.

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona ostatecznym wykonaniem kopert. Wyglądały one naprawdę bardzo ładnie. Nadruk, który na nich wykonałam był wyraźny i nie zawierał zbędnych pikseli. Koperta była bardzo solidna. Szczególnie spodobał mi się również samoklejący pasek, który umożliwiał szybkie i sprawne zamknięcie koperty. Dzięki temu szybko i sprawnie można było zakleić i wysłać korespondencję i wysłać ją. Jestem bardzo zadowolona, tak samo jak mój szef, który zauważył pozytywne skutki kupowania takich kopert.