Poszukiwania kancelarii radców prawnych

 

Nigdy nie pomyślałabym, że taka sprawa spotka mnie osobiście. Zawsze myślałam, że te wszystkie procesy z nieuczciwymi pracodawcami zdarzają się bardzo rzadko i dlatego sprawy trafiają od razu do telewizji. Niestety, stało się tak, że i ja trafiłam na takiego nieuczciwego pracodawcę, który nie chciał mi zapłacić wynagrodzenia. Sprawa ostatecznie trafiła do sądu, a ja byłam przerażona, ponieważ nie wiedziałam, co to dla mnie oznacza. Przyjaciółka podpowiedziała mi, żebym w pierwszej kolejności skorzystała z porady prawnika.

Znalazłam wysokojakościową kancelarię radców prawnych

wysokiej jakości kancelarie radców prawnych warszawaUznałam, że faktycznie ma to sens i warto tak zrobić. Były mi więc potrzebne wysokiej jakości kancelarie radców prawnych Warszawa to miejscowość, w której udało mi się znaleźć bardzo dobrą kancelarię, z której usług ostatecznie zdecydowałam się skorzystać. Była to kancelaria z wieloletnim doświadczeniem na rynku w tym mieście, która charakteryzowała się bardzo dobrymi opiniami poprzednich klientów. Wiele osób zwracało uwagę na fakt, że posiadają oni bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu nawet trudnych i medialnych spraw sądowych i cały czas szkolą się, aby pozostawać na bieżąco ze wszystkimi nowelizacjami prawa. Zachęcona takimi pozytywnymi opiniami nie wahałam się dłużej i od razu zadzwoniłam na podany na ich stronie numer telefonu. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że udało mi się umówić na spotkanie z radcą prawnym specjalizującym się w prawie pracy już na następny dzień. Przez telefon poprosił mnie on od razu, abym na spotkanie, które miało odbyć się w siedzibie kancelarii zabrała wszystkie dokumenty dotyczące sprawy, które do tej pory udało mi się zgromadzić. Na spotkanie stawiłam się punktualnie. Trwało ono dość długo, ponieważ radca prawny dokładnie przeanalizował moją sprawę i polecił mi indywidualnie dobrane rozwiązanie, z którego powinnam skorzystać, aby walczyć z byłym pracodawcą o należne mi wynagrodzenie, a nawet odsetki za to, że nie zostało ono wypłacone w terminie.

Szybko więc przekonałam się, że wybór tego radcy prawnego to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Bardzo ważny okazał się dla mnie fakt, że mógł on zostać moim pełnomocnikiem, dzięki czemu wszystkie pisma od byłego pracodawcy trafiały bezpośrednio do niego. To przyśpieszyło całą sprawę. Radca zawsze informował mnie o wszystkich podjętych przez siebie krokach prawnych i ich konsekwencjach. Polecam prowadzoną przez niego kancelarię radców prawnych wszystkim osobom, które potrzebują profesjonalnej pomocy prawnej.