Pościel idealna na prezent

Pościel idealna na prezent

Mój wujek i ciocia będą w tym miesiącu obchodzić trzydziestą rocznicę ślubu. To dla mnie bardzo duża liczba, zważywszy na to, że ja nie mam nawet tylu lat. Zostałam zaproszona na imprezę z tej okazji i wypadałoby kupić im jakiś prezent. Ciocia jest do bólu praktyczna, więc od początku wiedziałam, że największą satysfakcję sprawi jej właśnie jakiś praktyczny upominek. Na początku nie do końca wiedziałam, co wybrać, ale w końcu udało mi się znaleźć inspirację, kiedy bezwiednie spacerowałam po pewnej galerii handlowej. 

Pościel w niezapominajki

komplet pościeli elwayW tym roku czeka mnie sporo okazji do świętowania. Za kilka miesięcy ślub mojej przyjaciółki, potem osiemnastka brata, a teraz, w tym miesiącu, czeka mnie impreza jubileuszowa mojej chrzestnej i wujka. Świętować bowiem będą trzydziestą rocznicę ślubu. Zapowiada się udany wieczór. Tymczasem ja mam jeszcze do spakowania prezent. Długo nie mogłam zdecydować się, co im kupić. Wiedziałam, że najbardziej ucieszą się z praktycznego prezentu. Dowiedziałam się niedawno, że kupili nowe łóżko. Kupiłam więc im komplet pościeli elway, która jest pościelą bardzo wysokiej jakości. Sama taką mam i bardzo dobrze się pod nią śpi. Pościel jest przyjemna w dotyku, odporna na zniszczenia w trakcie prania. Jest też ogromny wybór wzorów i kolorów takiej pościeli. Ja dla wujka i cioci wybrałam pościel w niezapominajki. Są to ulubione kwiaty mojej cioci. Ich motyw przewija się na wielu elementach wystroju wnętrz jej domu. Pościel jest więc delikatnie błękitna i cała pokryta dorbniutkimi kwiatami. Prezentuje się bardzo uroczo. Szukając odpowiedniego materiału nastawiłam się przede wszystkim na to, żeby nie był zbyt ciepły. Zbliża się w końcu lato a wraz z nimi ciepłe noce. Tak się składa, że właśnie na każdą porę roku powinniśmy mieć w domu inną pościel. Nie wspomnę już o grubości kołdry. Ostatecznie mam już kupioną pościel dla cioci i wujka. Teraz czeka mnie najprzyjemniejsza część, a mianowicie pakowanie. Uwielbiam pięknie pakować prezenty, które robią wtedy na odbiorcy duże wrażenie. 

Z okazji rocznicy swojego ślubu moja ciocia z wujkiem otrzymają ode mnie wysokiej jakości pościel. Uznałam, że będzie to idealny prezent dla mojej cioci, które uwielbia praktyczne upominki. A taka pościel jest nie tylko praktyczna, ale też ładnie wygląda. Tym bardziej, że ciocia z wujkiem kupili niedawno nowe łóżku do swojej sypialni. Na pewno będzie im przyjemnie przykryć się też nową pościelą. Kupiona przeze mnie pościel jest cała w niezapominajki. To ulubione kwiaty mojej cioci.