Porady dotyczące używania Dermapenu

Porady dotyczące używania Dermapenu

Kiedy należy stosować Dermapen? Zazwyczaj zaleca się poddanie się mikroigłowaniu pod koniec dnia roboczego lub w dniu wolnym od pracy lub wydarzeń, które mają miejsce w kolejnych dniach. Natychmiast po zabiegu możesz spodziewać się ciepła i obrzęku w okolicy. Chociaż czas przestoju jest różny u poszczególnych osób, w zależności od agresywności leczenia i osobistej (tymczasowej) reakcji skóry na leczenie (zapalenie i zaczerwienienie skóry), należy oczekiwać normalnej reakcji. W następnych dniach może wystąpić suchość lub łuszczenie się skóry.

Czego można oczekiwać po użyciu dermapena?

dermapen sklepJest to normalna reakcja, ponieważ proces mikroigłowania zwiększy obroty komórkowe i odeprze starsze martwe komórki skóry. W porównaniu z innymi wiodącymi konkurentami, DermaPen oferuje wiele zalet. Jego zaawansowana technologia wnika głębiej w skórę, umożliwiając lepsze wchłanianie miejscowych zabiegów skórnych, a także stymulując produkcję nowego kolagenu. Ze względu na pionowe podawanie mikroigły w Dermapen powodują mniejsze uszkodzenie naskórka niż tradycyjne wałki dermy, które niosą ze sobą ryzyko zginania, łamania i powodowania dużych nacięć skóry, co prowadzi do większego krwawienia, bólu i dłuższego czasu regeneracji . Jeśli chodzi o to, gdzie nabyć dermapen sklep internetowy to najbardziej odpowiednie miejsce. Oferuje on bardziej spójną metodę leczenia, która minimalizuje ból i krwawienie, lepiej odmładzając skórę. Mikroigłowanie to minimalnie inwazyjna procedura kosmetyczna stosowana w leczeniu problemów skórnych poprzez produkcję kolagenu. Terapia ta, znana również jako terapia indukcyjna kolagenem, może pomóc tym, którzy chcą zmniejszyć wygląd blizn potrądzikowych i rozstępów. Jest również stosowany w niektórych procedurach przeciwstarzeniowych, takich jak chirurgia powiek i plamy słoneczne. Mikroigłowanie nie jest skuteczne w przypadku wypadania włosów, pomimo możliwej roli kolagenu we wzroście włosów. Możesz być idealnym kandydatem do tej procedury, jeśli jesteś w dobrym zdrowiu i masz pewne obawy dotyczące skóry, które nie zareagowały na domowe zabiegi lub inne rodzaje zabiegów dermatologicznych, takich jak peelingi. 

Może to być również ostatni krok przed rozważeniem chirurgii plastycznej w celu przeciwdziałania starzeniu się i innych problemów. Więcej o mikroigłowaniu można dowiedzieć się poprzez rozmowę z dermatologiem, aby sprawdzić, czy jest to odpowiednia opcja. Mikroigłowanie działa poprzez zachęcanie skóry do wytwarzania większej ilości kolagenu. Chodzi o to, że punkciki z zabiegu powodują lekkie obrażenia skóry i że skóra reaguje, tworząc nową tkankę bogatą w kolagen.