Permanentne makijaże podkreślają kobiecą urodę

Permanentne makijaże podkreślają kobiecą urodę

Gdy chcemy, by nasz makijaż zawsze był trwały, warto postawić na permanentne podkreślenie konturów oka, ust, czy brwi. Taki makijaż sprawia, że nie musimy rano zrywać się do pracy i zastanawiając się nad tym, czy zdążymy się umalować. Zwykły makijaż, wykonany nawet na bazie najlepszych kosmetyków ściera się w ciągu dnia i często musimy go poprawiać. Wykonanie makijażu trwałego pozwoli nam na podkreślenie oka, gdy natura nie obdarzyła nas wyrazistą oprawą. Podobnie jest też z naszymi ustami. Dzięki trwałemu makijażowi są wizualnie powiększone.

Permanentne makijaże łączą elegancję i wygodę malowania

makijaż permanentny na MokotowieCoraz więcej kobiet decyduje się na permanentny makijaż, który nie tylko utrzymuje się przez cały dzień, ale także przez kilkanaście miesięcy. Nie musimy co róż zaglądać do naszej kosmetyczki i poprawiać go co jakiś czas. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż makijaż permanentny na Mokotowie to przede wszystkim wygoda. Nie ściera się w ciągu dnia. Dodaje wyrazistości konturom naszych brwi, co jest ważne dla tych z nas, które mają jasną karnację i prawie niewidoczne brwi. Warto jednak pamiętać, iż linia brwi musi wyglądać jak najbardziej naturalnie. Kobiety często decydują się na podkreślenie konturów ust. Nie ma takiej pomadki i konturówki, które trzymały by się na ustach przez kilka godzin. Jemy, mówimy i szminka się ściera. Część z nas ma stosunkowo wąskie usta. Z tego też powodu permanentne podkreślenie ich konturów optycznie zwiększa ich objętość. Stają się pełne i nie wymagają wstrzykiwania botoksu, czy silikonu. Do konturówki zawsze musimy dopasować oczywiście kolor szminki, stąd potrzeba wykonania trwałego konturu, który będzie pasował nam do naszego kształtu ust i naszej karnacji. Najczęściej kobiety decydują się na permanentny makijaż oka i zrobienie kreski na górnej oraz dolnej powiece. Kreska może być różnej grubości, gdyż wszystko zależy od naszej naturalnej oprawy oka. Kreska jest trwała i daje efekt kociego oka. Nadto, nie wyklucza ona pełnego wykonania makijażu oka i pomalowania powiek przeróżnymi kolorami cieni do powiek. Nie musimy obawiać się, że kreska się zetrze w ciągu dnia, czy będzie odbijać się od górnej powieki. 

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż coraz więcej kobiet zastanawia się nad wykonaniem trwałego makijażu. Warto jest więc odwiedzić gabinet kosmetyczny wykonujący permanentny na Mokotowie, w którym zostaniemy poinformowane o ty, jak trwały makijaż jest wykonywany i jak długo będziemy mogły się z niego cieszyć. Wyszkolone kosmetyczki zawsze odpowiedzą na wszystkie nasze pytania i dobiorą nam makijaż pasujący do naszej naturalnej urody i karnacji.