Organizacja imprezy dla firmy

Organizacja imprezy dla firmy

 

Padło na mnie! Każdego roku organizowaliśmy z okazji istnienia naszej firmy imprezy firmowe i faktycznie w zeszłym roku przypominam sobie, że zobowiązałem się do tego, że kolejną imprezę zorganizuję ja. Wiedziałem, że zadanie to jest bardzo trudne, jednak w zeszłym roku zupełnie o tym nie myślałem. Bez zastanowienia powiedziałem, że w kolejnym roku ja mogę zająć się całościową organizacją.

Jak zorganizować udaną imprezę firmową?

imprezy firmowe na PodlasiuFaktycznie teraz przyszło na to czas. Imprezy firmowe to bardzo ważne zadanie dla organizatora, gdyż łączy wielu pracowników jednocześnie. Tak, aby każdy dobrze się bawił. Nie należy zapominać także o osobach na wyższym szczeblu, które również powinny brać aktywny udział w różnych wydarzeniach. Tak, aby faktycznie nie rozdzielać pracowników w tym jednym szczególnym dniu w całym roku. Wszystko po to, aby pracownik czuł się bardzo dobrze i też komfortowo. Imprezy firmowe na Podlasiu można zorganizować na wiele sposobów. Ja zdecydowałem się na nieco bardziej ambitniejszy plan, czyli właśnie chciałem wszystko zrobić samodzielnie, gdyż wiem, że dzięki temu uda mi się bardzo szybko zapanować nad wszystkimi kwestiami organizacyjnymi. Imprezy firmowe na Podlasiu nie muszą wyglądać wcale tak typowo. W zeszłym roku na przykład byliśmy standardowo coś zjeść, a później graliśmy w różne gry i zabawy, które zostały zorganizowane przez firmą zewnętrzną. W tym roku jednak zamierzałem zrobić coś ekstra, czyli właśnie zainwestowałem w kilka firm z czego jedna na przykład była odpowiedzialna za dostarczenie nam kajaków przy jeziorze. Druga odpowiadała za inne gry i rozrywki zespołowe, gdyż wiadomo warto jest takie organizować. Zwłaszcza, że niezwykle integrują one pracowników. Jeszcze jedna firma dostarczała nam jedzenie, dzięki czemu cały dzień spędzaliśmy w bardzo komfortowych warunkach i na pewno to jest przydatne właśnie w nowoczesnych firmach. Każda nowoczesna firma dzisiaj tego co widziałem organizuje takie ciekawe rozrywki, więc nie mogłem po prostu nie dać rady. Wychodziłem z założenia, że skoro zgłosiłem się, aby zorganizować takie wydarzenie to na pewno muszę zrobić wszystko by się udało. Co jak co ale sama organizacja oczywiście jest istotna, lecz też koszty, które trzeba ponieść są ważne.

Z reguły na wszystko się zgadza i każda moja propozycja była dla niego interesująca, więc na pewno mam szansę zostać w firmie organizatorem wydarzeń, czyli osobą, która dba o świetną zabawę, ale także o koszty. Niezależnie czy pracujecie w małej czy też w większej firmie powinniście postawić właśnie na imprezy integracyjne, które sami zobaczycie, że potrafią zdziałać cuda jeśli chodzi o atmosferę w pracy.