Ochronne etui na telefon

Ochronne etui na telefon

 

Pamiętam pierwszy dzień mojej pracy w nowej firmie. Czułam się jak w jakiejś bajce. Nie dość, ze cały dzień spędziliśmy na szkoleniach miłymi ludźmi prowadzonych w języku angielskim, nie dość, że był bardzo smaczny poczęstunek, nie dość, że dostaliśmy wspaniale paczki z prezentami w postaci wyrobów naszej firmy, karty lunchowe, dostaliśmy także różne materiały firmowe, laptopy, prestiżowe telefony oraz ubezpieczenie na życie. Normalnie jakbym miała urodziny. Tyle prezentów. Nic dziwnego, że od razu zapałałam do mojej firmy gorącym i bardzo pozytywnym uczuciem.

Silikonowe zabezpieczenie telefonu

modne silikonowe etui iphone 8Ten dzień był naprawdę wspaniały. Jednak jeszcze tego samego dnia, pamiętając o moich przygodach z telefonami i o tym, jak mój obecny telefon wygląda, wybrałam się do salonu chłopaka mojej koleżanki, aby kupić odpowiednie zabezpieczenie na mój nowiutki, drogi firmowy telefon. Nie uśmiechało mi się bowiem zniszczenie tak drogiego telefonu w pierwszych dniach pracy. Wybrałam się więc do tego salonu i bardzo miły chłopak mojej przyjaciółki sprzedał mi ze zniżką wszystko, czego potrzebowałam, aby odpowiednio zabezpieczyć mój nowy telefon. Kupiłam więc piękne czerwone modne silikonowe etui iPhone 8, ponieważ właśnie taki telefon dostałam. Zdecydowałam się oryginalne etui, ponieważ doszłam do wniosku, że jak snobizm to snobizm i mój telefon na to zasługuje. Etui jest bardzo ładne i ma specjalną dziurkę na znaczek z jabłuszkiem. Myślę, że dzięki niemu mój telefon będzie bezpieczny. Pomna jednak potłuczonej szybki w moim prywatnym telefonie, która znacznie utrudnia korzystanie z telefonu, kupiłam też na szybkę telefonu służbowego specjalne hartowane szkło. Mama nadzieję, że będzie odpowiednio zabezpieczać mój telefon podczas upadku, niestety zdarza mi się upuszczać telefon dość często. Za to wszystko zapłaciłam nieduże pieniądze, szczególnie zważając na to, ze etui kupiłam oryginalne, ale dostałam przecież sporą zniżkę. Lepiej zainwestować w zabezpieczenie niż później płacić za naprawy, a nawet cały nowy telefon.

Warto jest zadbać o odpowiednie zabezpieczenie telefonu, ponieważ współczesne telefony są o wiele mniej odporne na upadek niż pancerne cegły z ubiegłego wieku. Lepiej jest zapłacić stosunkowo nieduże pieniądze za szybkę ochronną oraz etui do telefonu niż potem wydawać pieniądze na naprawy, które potrafią być bardzo kosztowe i nierzadko mogą okazać się nieopłacalne. Mówię to z własnego doświadczenia, ponieważ zdarzyło mi się już nie raz zniszczyć doszczętnie telefon z powodu braku zabezpieczenia.