Obraz nadrukowany na szkle ozdobą mieszkania

Obraz nadrukowany na szkle ozdobą mieszkania

Ostatnio doszłam do wniosku, że czegoś mi brakuje w moim mieszkaniu. Ogólnie wystrój oraz sposób urządzenia są w porządku, jednak potrzebowałam czegoś, co mogłoby moje mieszkanie nieco urozmaicić. Lubię otaczać się niebanalnymi oraz pięknymi przedmiotami, postanowiłam więc znaleźć dokładnie coś takiego. Chciałam, żeby ciekawa dekoracja znalazła się salonie połączonym z kuchnią, ponieważ w tym pokoju spędzam sporo czasu. Poza tym spełnia również funkcję pokoju gościnnego, należy więc do bardziej reprezentacyjnej części mojego mieszkania.

Zalety obrazu wydrukowanego na szkle

druk na szkle - cenaDosyć długo zastanawiałam się nad tym, czym ozdobić to pomieszczenie. Jedną z opcji, która przyszła mi do głowy był obraz, jednak martwiłam się, że nie jest to najlepsze rozwiązanie do kuchni, ponieważ panują w niej różnorodne warunki, jak na przykład gorąca temperatura oraz sporo wilgoci, która mogłaby mieć negatywny wpływ na papier czy płótno. Znalazłam jednak doskonałe rozwiązanie tego problemu, a mianowicie obrazy drukowane na szkle. Zaskoczyła mnie również ogromna różnorodność dostępnych wzorów, a także możliwość przeniesienia na szkło własnego zdjęcia. W taki sposób możemy zyskać bardzo spersonalizowaną dekorację do swojego mieszkania, która nada mu niepowtarzalnego charakteru. Bardzo spodobał mi się taki druk na szkle – cena zależy od kilku czynników, między innymi od wielkości docelowego dzieła oraz rodzaju szkła, na którym chcemy mieć swoją grafikę. Kiedy już podjęłam decyzję o tym, że właśnie taka dekoracja pojawi się w mojej kuchni, zostało mi jeszcze tylko wybranie wielkości oraz samej grafiki. Zdecydowałam się na całkowicie abstrakcyjny wzór, ponieważ bardzo mi się podobają takie specyficzne obrazy. Wydaje się, że nie przedstawiają żadnej konkretnej formy, jednak człowiek może się w takim obrazie doszukać wielu znaczeń. Jestem zachwycona jakością wydruku, jaką można uzyskać przenosząc obraz na szkło. Jednak największą zaletą takiego sposobu jest to, że taka dekoracja jest bardzo odporna na różnorodne warunki, przez co doskonale nadaje się na ozdobę do kuchni.

Kilka dni po umieszczeniu nowej dekoracji w moim mieszkaniu wpadli do mnie znajomi. Byli bardzo zaskoczeni dekoracją, jaką zobaczyli w kuchni. Najbardziej zdziwiło ich to, że jest to obraz nadrukowany na szkle – nigdy wcześniej nie spotkali się z czymś takim. Taka dekoracja wygląda świetnie, ponieważ ma przepiękne oraz głębokie kolory, które rewelacyjnie kontrastują z jasnymi meblami w mojej kuchni. W ten sposób udało mi się bardzo urozmaicić wygląd tego pomieszczenia.