Nowoczesne potykacze owz

Nowoczesne potykacze owz

Różnego rodzaju treści reklamowe, drukowane na papierze, wymagają odpowiedniej ekspozycji oraz ochrony, aby nie uległy zniszczeniu. Powszechnie wykorzystywane są tzw. potykacze, wykonane z trwałego materiału, umożliwiające bezpieczne przechowywanie plakatu, czy reklamy. Potykacze dodatkową pełnią funkcję estetyczną. Bardzo łatwe w montażu i przenoszeniu, oparte na tak zwanej technice ozw, która oznacza otwórz, włóż, zamknij, co sprowadza się do błyskawicznego włożenia plakatu bądź jego wymiany w razie potrzeby.

Powszechne zastosowanie potykaczy

potykacz owz zewnętrznyChociaż potykacze przez długi czas mogły być kojarzone przede wszystkim z drewnianymi tablicami, na których restauracje umieszczały informacje na temat dnia a usługodawcy informowali o atrakcyjnych cenach i zniżkach, współcześnie potykacze zmieniły swój wygląd. Potykacz owz zewnętrzny pozwala na eksponowanie materiałów reklamowych w postaci plakatów, bez obawy na ich zniszczenie. Treści wydrukowane na papierze w łatwy sposób mogą zostać umieszczone w ramce wyposażonej w folię ochronną, która zapobiega blaknięciu oraz chroni przez szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Przeznaczone są do eksponowania plakatów na zewnątrz, przed wejściem do sklepu lub restauracji. Dzięki mechanizmowi zatrzasków, wymiana plakatu następuje w kilka sekund. Dzięki odpowiedniej formie podstawy oraz jej wadze potykacze są bardzo stabilne a zarazem łatwe w przenoszeniu. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania grafiki z obu stron, co zwiększa jej widoczność. Atrakcyjna forma ramek aluminiowych, z których wykonano potykacz, przekłada się na estetykę ekspozycji oraz odbiór reklamy przez potencjalnych klientów. Wielu producentów oferuje dodatkowo kilkuletni okres gwarancyjny, co stanowi dodatkowy atut. To bardzo wytrzymałe, solidne i funkcjonalne urządzenia, przydatne wszędzie tam, gdzie zachodzi ekspozycja treści reklamowych, zawartych w postaci wydruku. 

Współcześnie sklepy oraz innego rodzaju usługodawcy chętnie wykorzystują potykacze jako rodzaj reklamy. Dzięki trwałej konstrukcji, wykonanej z najwyższej jakości materiałów, produkt ten jest bardzo wytrzymały oraz odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Warstwa ochronna folii również chroni plakat przed szkodliwym działaniem aury, w tym przed blaknięciem na słońcu. Bardzo łatwe w montażu, obustronne, wyposażone w stabilny stojak, są łatwe w przenoszeniu oraz świetnie eksponują treści reklamowe. Dostępne w różnych wariantach gabarytowych, wyposażone w zatrzaski, stanowią dobry zakup na lata.