Nowoczesne automaty Fas

Nowoczesne automaty Fas

Postęp technologiczny nieuchronnie wpływa na jakość naszego życia i powoduje, że w niektórych branżach miejsce pracy pracownika zajmują maszyny. Informatycy tworzą specjalne programy komputerowe, które pozwalają na dużo więcej niż nam się to może przyśnić. Obecnie bardzo intensywnie się rozwija proces automatyzacji w handlu. Ponieważ każdy chce obniżać koszty działalności, to pracodawcy szukają tańszych alternatyw na prowadzenie biznesu.

Jak wyglądają automaty Fas?

automat fasJednym z głównych kosztów związanych z prowadzeniem działalności jest stworzenie etatu dla pracownika. Wiąże się to z wypłaceniem mu wynagrodzenia i opłacenia wszystkich składek. Ci, którzy mogą, starają się ograniczyć zatrudnienie do minimum i starają się zautomatyzować proces sprzedaży. Nowością na polskim rynku jest vending, który polega na prowadzeniu sprzedaży bez udziału człowieka. W takiej sprzedaży stosuje się nowoczesne urządzenia, w których możemy kupić produkty żywnościowe i napoje. Na rynku działa kilku producentów oferujących takie maszyny, ale najbardziej popularny jest automat Fas. Jest to model, który jest kompatybilny ze wszystkimi innymi i z kilku takich maszyn, można utworzyć kompletny kącik sprzedażowy, w którym kupimy wszystko co będzie nam potrzebne. Obecnie w automatach możemy już kupić gorące napoje w postaci kawy, herbaty, czy gorącej czekolady oraz o różnej pojemności zimne napoje pakowane w puszki i butelki. Z produktów żywnościowych dostanie przekąski słodkie i słone, ale także zdrowe produkty, takie jak jogurty, czy sałatki. Firma Fas posiada oddzielne modele automatów do napojów, żywności pakowanej i deserów takich jak lody. Przy użyciu specjalnych programów komputerowych można połączyć ze sobą trzy rodzaje automatów z jednym panelem administracyjnym do kupowania i płacenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym miejscu kupimy kawę i przekąskę płacąc tylko raz. Plusem takiej formy sprzedaży jest możliwość dostępu do produktów siedem dni w tygodniu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Maszyny firmy Fas często możemy spotkać na dworcach kolejowych, gdzie pasażerowie często czekają po kilka godzin na pociąg w ciągu dnia i nocy. W takim miejscu miejscu nie ma sklepów, a jak są jakieś kioski, to czynne tylko w ciągu dnia. Dzięki automatowi, klienci mogą szybko i łatwo kupić coś do zjedzenia i napicia się. Automaty spotkamy też w prywatnych zakładach pracy, które zatrudniają po kilkaset pracowników, ale nie mają stołówki, czy bufetu. Maszyny vendingowe są bardzo eleganckie i pasują do każdego wnętrza.