Niezastąpiony serwis drukarek z Łodzi

Niezastąpiony serwis drukarek z Łodzi

W trakcie studiów w wolnych chwilach dorabiałam sobie w punkcie ksero, który mieścił się na terenie naszej uczelni. Praca fajna i przyjemna. Ciągły kontakt z młodymi ludźmi, zawsze można było z kimś pogadać, pośmiać się. Bardzo miło wspominam tamte chwile. Później studia skończyłam i nie mogłam znaleźć pracy w zawodzie. Jako że miałam doświadczenie z punktem ksero i drukarkami to zatrudniłam się ponownie w takim miejscu. Tylko oprócz bezpośredniej obsługi klientów, musiałam czuwać, by wszystko pod względem technicznym działało bez zarzutu. Każdy się raczej dziwił, że dziewczyna, a zajmuje się sprawami związanymi z naprawami drukarek, no ale jednak skończyłam studia techniczne, więc jakieś podstawy inżynieryjne miałam.

Łódzki serwis drukarek – tanio i szybko

serwis drukarek - łódźW momencie kiedy dziennie obsługuje się kilkaset osób i drukuje się po kilka tysięcy stron, to usterki zdarzają się bardzo często. Kiedy pracowałam w trakcie studiów w punkcie ksero, jakiekolwiek konserwacje i naprawy nie były w moim zakresie. Miałam innego kolegę, który nawet w momencie zacięcia maszyny mi ją naprawiał. Jednak od tego patrzenia przez lata na jego pracę sama trochę się nauczyłam. Ułatwiło mi to dostanie pracy, którą obecnie wykonuje. Niestety zdarzają się usterki, których nie jestem w stanie sama rozwiązać. Na szczęście mam sprawdzony serwis drukarek – Łódź to miasto, na którego terenie działa ta firma. Idealnie się składa, bo nasz punkt też mieści się w tym mieście. Nie ukrywam, że staram się bez potrzeby nie wzywać fachowców i często sama najpierw próbuję zadziałać, ale w chwilach kiedy mi się nie udaje albo od razu wiem, że mam do czynienia z większą awarią dzwonię do serwisu. Korzystamy z ich usług od kilku lat i są bez wątpienia niezastąpieni. Nigdy nie odmówili nam przyjazdu, tak naprawdę robią wszystko od ręki. Przyjeżdżają z własnymi częściami i są niesamowicie kompetentni. Nie znam nikogo innego co miałby tak ogromną wiedzę na temat drukarek. Czasami sama czerpię od nich wiedzę i wykorzystuję w przypadkach gdy spotkają mnie kolejne awarie. Takie uroki są niestety pracy z urządzeniami elektronicznymi. Nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć i kiedy.

Dzięki temu, że firma zatrudnia kilku fachowców to nigdy nie było sytuacji, w której danego dnia by nas nie odwiedzili. A co najważniejsze ich usługi są naprawdę tanie. Sama zachwalam ich u wszystkich moich znajomych, którzy mają w swoich biurach sprzęt typu drukarka czy ksero, bo w naszym mieście jestem pewna, że lepszych nie znajdą.