Nietuzinkowa zastawa stołowa w znanej hurtowni

Nietuzinkowa zastawa stołowa w znanej hurtowni

Pilnie poszukuję eleganckiej zastawy stołowej z białej porcelany. Zbliżają się święta i czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych osób. Moja mama od bardzo dawna mówiła, że marzy o serwisie porcelanowym dla sześciu osób. Do tej pory nie mogła sobie go kupić, bo jej zwyczajnie nie było stać. Mama żyje z niewielkiej renty i ledwo wiąże koniec z końcem. Myślę, że będzie zachwycona tym prezentem, bo to jest spełnienie jej marzeń. Słyszałam, że najbardziej opłaca się kupować serwisy porcelanowe w bydgoskiej hurtowni. W sklepach stacjonarnych ceny są dużo wyższe niż w hurtowni.

Niskie ceny porcelany w polecanej hurtowni

hurtownia zastawy stołowejTa hurtownia porcelany słynie z bardzo bogatej oferty sprzedażowej i niskich cen. W tej chwili cały asortyment objęty jest dziesięcioprocentową zniżką. To niesamowita okazja dla wszystkich miłośników porcelany. Interesuje mnie zastawa stołowa z białej porcelany, która ma piękne zdobienia. Mama uwielbia ornamentykę kwiatową i zależy mi, aby porcelana miała ten motyw. Przeglądam właśnie dostępną ofertę na stronie sklepu tej hurtowni i znalazłam idealną zastawę stołową dla mamy. Ta hurtownia zastawy stołowej oferuje darmową wysyłkę, ale wolałabym samodzielnie odebrać zamówioną zastawę. Wolę obejrzeć ją na miejscu, aby mieć pewność, że nie będę musiała dokonywać zwrotu towaru. Zastawa stołowa ma w składzie takie elementy jak: talerze głębokie, płaskie, deserowe, miseczki, sosjerkę, imbryk, filiżanki, czajnik i musztardniczkę. Koszt zastawy porcelanowej to osiemset złotych, ale po odjęciu dziesięcioprocentowego rabatu zapłacę aż o osiemdziesiąt złotych mniej. Zastawa stołowa jest w klasycznym stylu i wygląda bardzo ekskluzywnie. Ma delikatne, subtelne zdobienia w postaci małych kwiatuszków. Całość prezentuje się wyśmienicie i robi wrażenie. Jestem ciekawa, czy na żywo efekt będzie taki sam. Wiadomo, że zdjęcia nie zawsze oddają prawdziwy wygląd danego produktu.

Zadzwoniłam do hurtowni porcelany i złożyłam zamówienie. Jutro już mogę pojechać do hurtowni po odbiór zastawy stołowej. Właściciel hurtowni jest bardzo miły i zaproponował mi, że do zamówienia dorzuci jeszcze dwie filiżanki do kawy w najnowszym stylu. Jest to poniekąd reklama jego hurtowni, a dla mnie niesamowita korzyść. Filiżanki zatrzymam dla siebie, bo muszę przyznać, że zaczyna mi się podobać porcelana. Może kiedyś też sobie kupię podobną zastawę stołową, jak już będę miała swoją rodzinę. Teraz jestem sama i wystarczy mi jeden talerz, filiżanka, miseczka, sosjerka, imbryk i musztardniczka.