Najwyższa jakość włosów słowiańskich

Najwyższa jakość włosów słowiańskich

Podczas planowania przedłużenia włosów oprócz doboru odpowiedniej metody, wręcz kluczowym jest to, na jaki rodzaj włosów się zdecydujemy. To własnie ich jakość ma największe znaczenie bowiem jeśli odpowiednio ją dobierzemy będziemy mogły cieszyć się włosami przez dłuższy czas, niż statystycznie nie zapominając oczywiście przy tym o prawidłowym ich pielęgnowaniu.

Najlepszy rodzaj włosa do przedłużania

miękkie włosy słowiańskieZanim wybierzemy metodę przedłużania włosów warto zastanowić się przede wszystkim nad tym jakie włosy wybierzemy do tego celu. Na rynku mamy dostępnych kilka rodzajów. Począwszy od włosów syntetycznych poprzez azjatyckie, indyjskie i europejskie, a skończywszy na słowiańskich. Włosy syntetyczne mają swoje zalety ponieważ w razie ich uszkodzenia, czyli zmechacenia możemy je łatwo naprawić za pomocą prostownicy. Jednakże takie włosy zdadzą swój egzamin jedynie w przypadku metody clip in, czyli po prostu tresek, które wpinamy pomiędzy pasma swoich włosów naturalnych. Podczas, gdy rzadko nosimy włosy doczepiane wtedy rzeczywiście kupno syntetyków może mieć jakiś sens, lecz jeśli chcemy mieć włosy trwale przedłużone, w takiej sytuacji najlepszym z najlepszych wyborów są miękkie włosy słowiańskie charakteryzujące się najwyższą jakością na rynku. Te włosy są przede wszystkim najtrwalsze i najlepiej pasujące strukturą do naszych włosów naturalnych. Jeżeli zdecydujemy się właśnie na nie możemy mieć pewność, że będą one nie do odróżnienia od naszych pasemek, a zatem cała fryzura będzie się prezentowała w stu procentach naturalnie. Włosy słowiańskie poleca się przede wszystkim dziewczynom posiadającym proste włosy lub tym po keratynowym ich prostowaniu. Im zdrowsze mamy włosy tym wyższej jakości powinnyśmy wybierać włosy do przedłużania, aby dopinki nie odróżniały się od naturalnych pasem. Tym kobietom, których z natury włosy są wysokoporowate oraz falowane zaleca się raczej włosy indyjskie ponieważ najlepiej pasują swoją strukturą zapewniając nam włosy układające się w naturalne fale. 

Pamiętajmy jednak, że nawet najlepszej jakości włosy do przedłużania długo nam nie posłużą, jeśli odpowiednio o nie nie zadbamy. Do tego celu najlepiej jest używać specjalnych szamponów, które znajdziemy w drogeriach. Nie muszą być one stricte dedykowane włosom przedłużanym. Najważniejsze jest to, aby miały działanie silnie nawilżające oraz wygładzające włosy, a także ułatwiały rozczesywanie. Włosy do przedłużania są pozbawione cebulek, a zatem musimy im zapewnić najlepszą pielęgnację od zewnątrz.