Najlepsze urodziny życia twojego dziecka

Najlepsze urodziny życia twojego dziecka

Dzieci uwielbiają się bawić, ale jeszcze lepiej, gdy mogą bawić się z swoimi rówieśnikami i gdy mają do tego stworzone odpowiednie warunki. Wątpiła, czy nasze mieszkanie jest najlepszym miejscem do tego. Nie chodziło o jego wielkość, bo to akurat by pewnie wystarczyło, a raczej o to ilość mojej porcelany, która zdecydowanie byłaby bardzo zagrożona w warunkach dziecięcego przyjęcia. Z drugiej strony nie chciałam odmawiać przyjemności z przyjęcia urodzinowego córce, dlatego postanowiłam, że zamiast samemu przejmować się organizacją, oddam ją osobom, które robią to zawodowo. 

Niezapomniane urodziny dziecka w Warszawie 

kompleksowa organizacja urodzin dziecka warszawaNie chodziło mi tylko o wynajęcie jakiegoś miejsca, w którym mogłabym sama zorganizować przyjęcie mojej córki, nie. Zależało mi, by była to kompleksowa organizacja urodzin dziecka warszawa z pewnością mogła spełnić moje oczekiwania. Stolica jest w końcu miejscem nie tylko w którym można wiele zarobić, ale i cechującym się dużą konkurencyjnością na swoim rynku. Sprawia to, że właściciele muszą się bardzo pilnować i prócz odpowiedniego manipulowania cenami, muszą też zapewniać nowe i ciekawe atrakcje. Bardzo zależało mi, by nad całością przyjęcia czuwał animator z pasją. Bym wiedziała, że wszystkie dzieci będą się świetnie bawić pod jego opieką, nie pokłócą ze sobą, a moja córka jeszcze długo po samych urodzinach będzie mogła się chwalić tym, jakie świetne one były i przyjmować za to komplementy. Dlatego wykształcenie animatorów było dla mnie podstawą w poszukiwaniach. Istotne było też to, co jest oferowane na miejscu. To oczywiste, że dla dzieci niewystarczający jest po prostu stół i krzesła, a do tego miejsce na tańce. To już raczej klimat dla starszych nastolatków i dorosłych. Dzieciom trzeba zapewnić odpowiednią salę zabaw, gdzie będą mogły się wyszaleć, wcielając w życie swoje nowe pomysły na zabawy. Oczami wyobraźni widziałam podłogi i ściany w kolorowej piance, basen z miękkimi piłeczkami i jaskrawoczerwoną, rozbudowaną zjeżdżalnie, z której można zrobić swoją bazę. I okazało się, że to marzenia raczej o standardach takich organizowanych przyjęć. 

Ostatecznie wyszło, że wszystkiego jest o wiele więcej. Moja córka mogła wybrać nawet wygląd sali tak, by całość przypominała świat z jej ulubionej bajki. Jestem przekonana, że dzieci były pod wrażeniem tego, jak całość wyglądała, ale i tego, ile świetnych zabawek było na miejscu. Dodatkowo, animator zapewnił im świetną opiekę, a jedzenie – cóż, to już w ogóle było przepyszne. Nie dość, że odeszło mi wiele stresu i sprzątania, to byłam zadowolona o wiele bardziej niż kiedykolwiek, gdy urządzałam córce takie przyjęcia sama.