Moda na tytanowe obrączki ślubne

Moda na tytanowe obrączki ślubne

Wybór obrączek ślubnych jest dla wielu z nas stresującym i trudnym zadaniem. To jakie wybierzmy, będziemy nosić przez wiele lat. Ważne, aby były komfortowe, lekkie i łatwe w czyszczeniu. Do najbardziej popularnych należą obrączki wykonane z żółtego, białego a nawet różowego złota. Popularność zyskują jednak obecnie obrączki tytanowe. Wyróżniają się one na tle tych tradycyjnych.

Dostępność tytanowych obrączek

tytanowe obrączkiObecnie, każdy sklep jubilerski oferuje swoim klientom wiele modeli obrączek. Jest ich tak wiele, że ciężko wybrać te idealne. Najczęściej wybieramy znane i lubiane rozwiązania. Stawiamy na złoto w różnych kolorach. Niektórzy z nas szukają czasem bardziej oryginalnych i mniej oczywistych rozwiązań. Do takich rozwiązań i propozycji należą obrączki tytanowe. Są one wykonane z trwałego tytanu. Materiał ten jest bardzo lekki, co wpływa na komfort użytkowania takich obrączek. Dobrze dobrane są właściwie nieodczuwalne na palcu. Tytan jest bardzo trwałym materiałem. Jest odporny na zarysowania, otarcia, odgniecenia, kruszenie. Warto wybrać takie obrączki, jeśli zależy nam na ich wysokiej jakości i pewności, że wytrzymają wiele długich lat. Tytanowe obrączki zazwyczaj mają kolor szarości, stali lub srebra. Ci, którym zależy na oryginalności mogą wybrać tytan czarny. Na pewno wyróżnią się one na tle innej biżuterii. Obrączki tytanowe możemy kupić w wielu wzorach, rozmiarach, szerokościach. Możemy wybrać te z dodatkiem kamieni szlachetnych lub z łączonych materiałów np. tytanowo-złote. Są one bardzo modne i efektowne. Na pewno zwrócą uwagę innych.  Takie obrączki możemy również zamówić na specjalne życzenie u wielu jubilerów. Możemy na nich wygrawerować datę ślubu lub imię małżonka. Możliwości jest wiele. Obrączki tytanowe nie są wcale droższe od tych klasycznych, wykonanych ze złota. Z reguły mają one zdecydowanie niższą cenę. Sprawia to, że wiele młodych osób będzie mogło sobie na takie obrączki dobrej jakości pozwolić. Wybierzmy jednak dobrego jubilera, który przygotuje i dobierze nam produkt dobrej jakości. Takie obrączki będą nam służyć w dobrej kondycji do końca życia. 

Coraz chętniej wybieramy obrączki wykonane z tytanu. Jest to materiał charakteryzujący się stalowo-szarą barwą. Wyróżnia się on na tle innych swoją niesamowitą trwałością i odpornością na zarysowania i odkształcenia. Materiał jest bardzo lekki i przyjemny w używaniu. Takie obrączki nie są drogie. Są dużo tańsze od tych klasycznych, wykonanych ze złota. Wiele (szczególnie młodych) osób będzie mogło sobie na nie pozwolić.