Lampy przemysłowe- prosty sposób na oświetlenie obiektu

Lampy przemysłowe- prosty sposób na oświetlenie obiektu

Po wieloletniej karierze w dziedzinie edukacji uczniów zostałam awansowana na dyrektorkę szkoły. Był to dla mnie niezmierny zaszczyt i wyróżnienie. Mówią, że nauczycielowi zawsze trudno jest awansować i zarabiać godną pensje. Ja jestem przykładem, że w tym zawodzie można osiągnąć szczyty jeśli jest się w czymś dobrym.

Nowe lampy na hali sportowej

lampy przemysłoweMam bardzo dobry kontakt z uczniami. W liceum, w którym uczę staram się na pierwszym miejscu stawiać dobro ucznia i to przynosi świetne rezultaty. Od lat jako wychowawca staram się współpracować również z rodzicami. Cenie sobie ich zdanie i opinie, a także propozycje jakie składają. Gdy zostałam dyrektorem moje podejście się nie zmieniło. Kiedy stanęłam przed pierwszym ważnym wyborem , gdzie ulokować pieniądze z dotacji, zorganizowałam spotkanie z chętnymi i chciałam usłyszeć ich zdanie. Szkoła to starszy budynek. Tak na prawdę to przydałoby się odnowić stołówkę, bibliotekę i sale multimedialną. Jednak z ankiety jaka przeprowadziłam wynikało, ze zarówno uczniowie jak i rodzice marzą o nowej przystosowanej do potrzeb dzieci sali gimnastycznej. Pod tym aspektem nie wyglądało to u nas kolorowo. Pomimo, ze posiadamy ogromną hale sportową to jest ona już zniszczona i przestarzała. Jakiekolwiek zawody organizujemy w innych placówkach co jest sporym utrudnieniem. Szanując zdanie uczniów i rodziców zatwierdziłam projekt remontu sali gimnastycznej. Teraz jest ona zupełnie odmieniona. Po za tym, że mamy nowa nawierzchnie i wydzielone trzy typy boisk to nawet udało się stworzyć strefę ławek dla kibiców. Jednak najbardziej wyrazista zmianą jest oświetlenie. Stare lampy robiły straszny hałas i nie dawały już jasnego światła. Nasze nowe lampy przemysłowe dokładnie oświetlają cały obiekt. Światło rozmieszczone jest równomiernie i pięknie odbija się w nowej nawierzchni. Jego poziom natężenia jest odpowiedni dla obiektu i zdrowy dla oka. Dodatkowo są Led-owe i pozwalają nam zaoszczędzić pieniądze, nawet na oświetlaniu tak dużego obiektu. Są zabezpieczone przed uszkodzeniami. To oczywiste, ze przy sportowych zagraniach oświetlenie musi być nie do zbicia.

Wyremontowanie sali gimnastycznej przyniosło same korzyści. Uczniowie i ich rodzice są zachwyceni efektem końcowym i bardzo zadowoleni z przebiegu relacji ze szkołą. Ja jako dyrektor zaplusowałam w ich oczach. Hala sportowa ma się świetnie jak nigdy dotąd. Oprócz zajęć szkolnych wypożyczamy ją często na jakieś zorganizowane imprezy. Jest dość rozchwytywanym obiektem. Ciekawe czy swoja zasługę maja tutaj lampy przemysłowe, czy może jednak miejsca dla publiczności? Na to pytanie nie umiem znaleźć odpowiedzi, ale wiem jedno, podoba mi się praca dyrektora szkoły.