Kobieca bielizna

Kobieca bielizna

Seksowna bielizna to niezwykle ważny element życia erotycznego każdej pary. Nieprawdą jest, że mężczyznę najbardziej podnieca widok nagiej kobiety. O wiele bardziej pobudza go partnerka, której jedynym strojem jest zmysłowa bielizna, zasłaniająca tylko niektóre fragmenty ciała, a odsłaniająca inne. Stanowi ona także niezwykle ważny element gry wstępnej, która może się opierać na powolnym rozbieraniu kobiety, połączonym ze zmysłowymi, a jednocześnie czułymi pieszczotami. Obecnie producenci bielizny oferują szeroki wybór intymnej garderoby przeznaczonej na różne okazje i odziaływującej na różne zmysły.

Czym jest bielizna intymna?

czarna seksowna bieliznaIntymna bielizna to każdy rodzaj połączenia seksownych majtek, stringów, biustonoszy i koszulek, którego celem jest pobudzanie męskiej fantazji i urozmaicanie życia erotycznego. Elementy seksownej garderoby mogą prześwitywać w miejscach intymnych, mieć na nich specjalne wycięcia lub inne ozdoby, np. pomponiki. Zazwyczaj są one wykonane z prześwitujących lub satynowych materiałów. Czarna seksowna bielizna to nie tylko wyjątkowa bielizna nocna, ale także wszystkie erotyczne przebrania, takie jak: krótkie spódniczki, gorsety, seksowne szpilki, stroje pielęgniarki czy kelnerki. Ostatnio coraz popularniejsze staje się tzw. bodystockings, czyli przeźroczysta siateczka, którą zakłada się na całe ciało. Idealnie dopasowuje się ona do całego ciała, wysmukla je i uwydatnia piersi. Bodystocking dostępne jet w różnych kolorach, dlatego można go połączyć z innymi elementami erotycznej garderoby. Zalety koronkowej bielizny są znane od bardzo dawna. Jest to najpopularniejszy rodzaj intymnego przebrania. Mężczyzn zawsze podniecała bielizna, która zarówno zasłania intymne części ciała kobiety, jak i prześwituje, a to najbardziej rozbudza mężczyzn i zwiększa ich apetyt na seks. Zaletą koronkowej bielizny jest to, że dobrze układa się na ciele i dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała. Partnerka ubrana w tak zmysłową i seksowną bieliznę czuje się pewniej i śmielej, może przejąć inicjatywę w prowadzeniu gry miłosnej, zdejmując powoli kolejne elementy swojej garderoby. Przez mężczyzn wyjątkowo lubiane jest także połączenie koronkowej bielizny i seksownych pończoch, noszonych na specjalnym pasie do pończoch. Pamiętaj, że jeśli tak komponujesz swoje intymne przebranie, to musisz pamiętać o odpowiednim dobraniu pończoch. Czarne seksowne pończochy należy ubrać do czarnej, granatowej, ewentualnie czerwonej bielizny. Jeśli natomiast twoja koronkowa bielizna jest biała, niebieska lub ma inny jasny odcień, najlepiej połączyć ją z białymi pończochami. Unikaj koloru cielistego, gdyż nie cieszy się on taką popularnością wśród mężczyzn jak czarny lub biały. 

Należy pamiętać, że wszelkie zabiegi, które służą urozmaiceniu życia erotycznego wzmacniają wasz związek i poprawiają wzajemne relacje. Udany seks pełni nieocenioną rolę we wzajemnym zbliżaniu partnerów. Dlatego też tak ważna jest zmysłowa bielizna, którą co pewien czas warto ubierać przed stosunkiem. Zatroszczyć się może się o nią nie tylko kobieta, ale także mężczyzna, który podaruje jej intymny gadżet np. na Walentynki czy Dzień Kobiet.