Jaka bielizna do sportów zimowych?

Jaka bielizna do sportów zimowych?

Specjalna przędza bielizny termoaktywnej sprawia, że ciepło, które wytwarza organizm nie ucieka na zewnątrz tylko zostaje kumulowane przy skórze. Dzięki tym właściwościom bielizny jest ona idealna do uprawiania sportów zimowych, ponieważ mimo niskiej temperatury, ciało nie wychładza się. Specjalna struktura materiału nie doprowadza również do przepacania się skóry, ponieważ nadmiar ciepła zostaje odparowany.

Czy warto stosować specjalną bieliznę termoaktywną?

dopasowana męska bielizna termoaktywna brubeck thermoOsoby, które uprawiają sporty zimowe lub turystykę górską z pewnością docenią właściwości bielizny termoaktywnej, która świetnie sprawdza się nawet podczas bardzo niskich temperatur. Dopasowana męska bielizna termoaktywna Brubeck Thermo składa się z długich getrów oraz bluzy z długim rękawem. Bielizna wykonana jest w technologii bezszwowej, co sprawia, że jest niezwykle wygodna, dopasowana do ciała i nie powoduje ucisku. Warto zastosować bieliznę termoaktywną jako pierwszą warstwę pod standardowy strój do uprawiania sportów zimowych. Bielizna jest świetnie dopasowana do sylwetki, podkreśla jej kształt. Dzianina, z której jest wykonana posiada właściwości antyalergiczne oraz bakteriostatyczne, dzięki niej ciało nie poci się, a nadmiar ciepła zostaje odparowany na zewnątrz. Specjalny rodzaj przędzy sprawia, że temperatura ciała zostaje podtrzymywana, chroni ciało przed wychłodzeniem. Tkanina chroni przed przegrzaniem oraz wychłodzeniem się organizmu. Materiał jest delikatny i przyjemny dla skóry. W miejscach, w których ciało poci się bardziej, użyto specjalnej siateczki, aby jeszcze lepiej chronić ciało przed przepoceniem. Dzięki właściwościom bakteriostatycznym nie dochodzi do gromadzenia się bakterii, co sprawia, że bielizna jest bezpieczna w stosowaniu, przyjazna dla skóry i świetnie sprawdza się dla alergików. Bielizna idealnie przylega do ciała, zatem korzystanie z niej jest niezwykle komfortowe i nie krępuje ruchów. Bezszwowa konstrukcja oraz brak ucisku sprawia, że nie dochodzi do otarć i dyskomfortu podczas korzystania z bielizny. Producent, poza męską bielizną, proponuje również wersję dla kobiet oraz dla dzieci.

Zima to czas, w którym uprawianie sortu może się wiązać z wychłodzeniem organizmu, dlatego należy odpowiednio o niego zadbać. Warto pod swój standardowy stój sportowy założyć specjalną bieliznę termoaktywną, która chroni ciało. Mikroklimat wytwarzany dzięki dwuwarstwowej tkaninie sprawia, że nadmiar ciepła zostaje odparowywany. Ciało nie poci się, co sprawia, że uprawianie sportu zimą jest niezwykle komfortowe.