Jak zdobyć miłość kobiety?

Jak zdobyć miłość kobiety?

Pomimo tego, że każdy z nas jest inny to jednak ludzka psychika działa pewnymi schematami na które możemy mieć wpływ. Tak, skuteczne podrywanie to manipulacja, jednak nie w pejoratywnym tego słowa znaczeniu, bo w końcu ma na celu stworzenie czegoś pięknego, prawda? Każdy z nas manipuluje mniej lub bardziej świadomie, dlatego warto wykorzystać nasze zdolności w dobrym celu.

Sposób na rozkochanie kobiety 

jak rozkochać kobietęCzęsto popełnia się ten sam błąd podczas randkowania. W samej randce nie ma oczywiście nic złego, jednak podczas jej trwania nierzadko wychodzimy z siebie, aby pokazać nasze “ja” od jak najlepszej strony. Wydaje nam się to logiczne, skoro nie chcemy zrazić kogoś do nas, jednakże niestety spora liczba osób stosuje ten manewr aż do momentu, kiedy nie wkroczą w związek, a dopiero później, niestety, wychodzi szydło z worka. Zbyt wczesne dobieranie się w pary przed tym, jak zdążymy się dokładnie poznać rzadko kiedy kończy się powodzeniem. Po czasie nasze wady zaczynają wychodzić na wierzch i zazwyczaj któraś ze stron po prostu dochodzi do wniosku, że jednak do siebie nie pasujemy i chce się rozstać. Zatem jak rozkochać kobietę w sobie?  Jeśli chcemy zaoszczędzić sobie tego bólu i łez warto być cierpliwym i budować relacje w naturalnym dla niej tempie zaczynając od koleżeństwa, poprzez przyjaźń, a jeżeli pokochamy siebie takimi, jakimi jesteśmy – wówczas można zacząć myśleć o czymś więcej. Kiedy przychodzi etap starania się o kobietę, zaczynamy popełniać kolejny błąd dotyczący próby zagłaskania jej na śmierć. Dajemy złapać się we własną pułapkę uczuć bowiem kochając pragniemy dać drugiej osobie wszystko, co najlepsze, oddać całe serce nie pozostawiając niestety czegokolwiek dla siebie. Jeżeli będziemy na każde jej zawołanie, zaczniemy chodzić za nią krok w krok i ciągle zawracać jej głowę naszym istnieniem wówczas po prostu przytłoczymy kobietę samymi sobą nie dając jej miejsca na oddech. Warto zatem przystopować trochę i owszem, okazywać jej nasze uczucia i zainteresowanie, ale jednocześnie przy tym dając jej przestrzeń i tym samym dając przestrzeń sobie.

Kiedy kobieta zauważy, że choć jesteśmy nią zainteresowani, ale mimo to posiadamy swoje życie, swoje sprawy i zainteresowania, a także nie jesteśmy na każde jej skinienie i nie staramy się jej zalać milionem wiadomości dziennie, wówczas zacznie dostrzegać, że nie jesteśmy tacy łatwi, jak mogło się to jej wydawać i tym samym zaczynamy stanowić dla niej wyzwanie, którego ona chce się podjąć. W końcu zainteresowanie musi płynąć z obu stron, prawda? Nie powinniśmy się również bać tego, że kobieta odpuści, jeżeli jej zależy to tak się nie stanie, a jeżeli nie – to przynajmniej wiemy na czym stoimy i nie będziemy dalej tracić czasu,