Jak wysłać niepowtarzalny list?

Jak wysłać niepowtarzalny list?

 

Współcześnie już wysyłanie nie jest tak popularne jak dawniej. To poniekąd smutna wiadomość gdyż każdy chyba przyzna że wysyłanie listów ma w sobie niepowtarzalny charakter i wręcz towarzyszy temu pewna magia. Każdy powiem lubi dostawać listy i cieszy się na ich widok mogąc je wypakować z koperty i spokojnie przeczytać. To też od czasu do czasu pokusimy się by taki list komuś z naszych bliskich wysłać albo po prostu napisać do swojej rodziny. To bardzo dobra opcja na potrzymanie kontaktu.

Kolorowe koperty na listy

kolorowa kopertaJednak kiedy piszemy swój list nie zawsze piszemy o rzeczach które chcemy by na przykład dojrzało oko listonosza. O ile możemy lubić listonoszy i mieć do nich jakąś dozę zaufanie to jednak czasem w liście poruszamy tematy o których byśmy nie chcieli by wiedziało je jakieś inne oko niż tylko nasze. Zatem w tym celu musimy zadbać o tę dozę prywatności sami, jednak nie ma tego złego co by nam na dobre nie wyszło. I w tym wypadku właśnie tak jest. Bo świetnie sprawdzi się tutaj na przykład kolorowa koperta w którą będziemy mogli zapakować nasz długi i ciekawy list a następnie go zanieść na pocztę, przykleić znaczek i po prostu wrzucić go dalej do skrzynki. To świetny sposób na to by wysłać swoim bliskim coś oryginalnego niż standardowa karta z wakacji. Niewątpliwie w momencie kiedy dostaną oni od nas właśnie taki wyjątkowy i oryginalnie wyglądający list zapakowany w piękną i bardzo kolorową kopertę do będzie to wielki prezent dla ich oczu. A rozpakowywania takiego szczelnie zapakowanego listy pozwoli tylko dodatkowo bardziej się nim cieszyć. To niewątpliwie skuteczne połączenie też drugiej rzeczy jaką jest wspomniana wyżej prywatność. Przecież nikt nie chce żeby jakiś pracownik czytał jego poufnych informacji które zawarł w swoim osobistym liście do swoich znajomych czy też do swojej ukochanej rodzinki. Stąd też dzięki takiemu prostemu zabiegowi jakim jest zapakowanie go właśnie w taką kreatywnie wyglądającą kopertę oczy wścibskich ludzi nie będą miały dostępu do naszego prywatnego listy który tak bardzo chcemy wysłać.

Zatem nie warto zwlekać, nie zawsze musimy tylko powielać schematy i dzwonić czy pisać na różnego typu kolejnych portalach społecznościowych. Czasem warto zaryzykować i wrócić do dawnych tradycji kiedy to ludzie nie mieli tak łatwo jeśli chodzi o kontakty z innymi ludźmi czy przede wszystkim ze swoimi bliskimi, więc poniekąd być może bardziej potrafili docenić ten skromny fakt jak już w końcu ten jakiś kontakt mieli. Powrót do listów będzie tego wart by ucieszyć bliskich.