Ile kosztują sufity z nadrukiem?

Ile kosztują sufity z nadrukiem?

 

To na ile sposobów jesteśmy w stanie zaaranżować sufit, jest niemalże niewyobrażalne. Standardowy wystrój sufitu powoli odchodzi w niepamięć, a w zamian proponowane są nowoczesne rozwiązania, które pozwolą by nasze mieszkanie wyróżniało się na tle innych. Jedną z takich możliwości są sufity z nadrukiem, które nie są jeszcze bardzo popularne, ale na rynku pojawiło się wiele firm, które oferują projekt i montaż takiego sufitu.

Jak prezentują się sufity z nadrukiem?

sufit z nadrukiemSufity z nadrukiem oferowane są przez coraz większą ilość firm, specjalizujących się w montażu i aranżacji sufitów. Takie sufity są nie tylko dedykowane osobom chcącym przystroić własne mieszkanie, ale także osobom, które interesuje wystrój większych pomieszczeń, takich jak sale bankietowe czy pomieszczenia w lokalach gastronomicznych. Klienci mogą wybierać spośród gotowych wzorów i motywów graficznych, ale także zaprojektować lub zaproponować własny wzór. Profesjonalna firma, która zajmuje się taką usługą, zamontuje nam taki sufit w naszym domu lub w naszej firmie. Cena uzależniona jest przede wszystkim od metrażu pomieszczenia, a dodatkowo także od tego, w jaki sposób jest ono uformowane i jaki posiada kształt. Im bardziej kształt pomieszczenia jest niestandardowy, tym wyższa jest cena takiej usługi. Co ciekawe, dodatkowo pod sufitem możemy zamontować lampki LED, które również wpłyną na ostateczny wygląd takiego sufitu. Takie oświetlenie gwarantuje dodatkowy efekt, podkreślający charakter nadruku. Jeżeli wybraliśmy nadruk graficzny przedstawiający kosmos, ocean czy niebo, takie oświetlenia jeszcze bardziej uatrakcyjni wygląd takiej grafiki. Z drugiej strony wzrasta wtedy cena za wykonanie takiego sufitu. Dodatkowo do ostatecznej wyceny wlicza się także inne czynności związane z montażem sufitu, takie jak tynkowanie. Takie rozwiązanie nie jest bardzo popularne, dlatego jest to ciekawy pomysł na wyróżnienie wyglądu swojego mieszkania spośród innych. Sufit z nadrukiem nie przypomina jednak sufitu z tapetą. Motywy graficzne takiego nadruku są idealnie gładkie. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko w mieszkaniach, ale w lokalach takich jak bary, restauracje czy kluby nocne.

Sufity z nadrukiem to oryginalne rozwiązanie dotyczące wystroju wnętrz, które odda jego charakter. Taki nadruk może zostać przez nas wybrany z gotowej oferty producenta, jak i może zostać wybrany przez nas. Cena realizacji takiego sufitu zależy od kształtów i wymiarów pomieszczenia oraz od stopnia skomplikowania takiego nadruku i od użycia dodatkowego oświetlenia.