Idealnie urządzona kuchnia

Idealnie urządzona kuchnia

W większości naszych mieszkań mamy do czynienia z niewielkimi kuchniami w których miejsca jest dosłownie na przysłowiowy styk. Trzymając w kuchni tylko to, co niezbędne wciąż można odnieść wrażenie, że jest ona strasznie zagracona i zapełniona. Wszystko to może być winą źle dobranych mebli pod kuchnię. Istnieje jednak proste rozwiązanie pozwalające pozbyć się tego problemu, a nawet optycznie powiększyć naszą przestrzeń kuchenną.

Stylowa kuchnia na wymiar

kuchnie na wymiar tychyKuchnie w blokach bywają bardzo małe, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia ze starym budownictwem. Sprawia to, że nierzadko trudno nam dopasować meble do kuchni i w zasadzie na którekolwiek byśmy się nie zdecydowali, nasza kuchnia wciąż wygląda na małą klitkę w której trudno się poruszać. Niektórzy starają się utrzymywać kuchnię w jasnej kolorystyce, która daje nam pozorne wrażenie, że przestrzeń wydaje się nieco większa. Tymczasem w praktyce wciąż jest ciasno i wciąż trudno pomieścić w kuchni to, co dla nas niezbędne nie wspominając już o dekoracyjnych dodatkach. Istnieje jednak rozwiązanie pozwalające pozbyć się efektu ciasnej i małej kuchni. Rozwiązanie, które jednocześnie sprawi, że kuchnia będzie wydawała się większa, ale też pomieści wszystkie niezbędne przedmioty kuchenne niezależnie od tego, czy rzeczywiście posiadamy po prostu małą kuchnię, czy jest to wręcz aneks kuchenny spotykany często w kawalerkach. Pozbycie się naszego problemu mogą zagwarantować nam kuchnie na wymiar Tychy posiadają sklepy w których możemy zamówić meble kuchenne robione właśnie specjalnie na wymiar. Oznacza to, że po przedstawieniu metrażu naszej kuchni oraz pokazaniu gdzie znajdują się rury od zlewu lub jakiej szerokości i wielkości jest nasza lodówka, specjaliści ze sklepu będą potrafili dopasować nam w taki sposób meble, aby pasowały co do milimetra, były pojemne, a jednocześnie nie zajmowały sporo miejsca. Nie chodzi tutaj o doradzenie wyboru konkretnego modelu mebli, które posiadają dobre dla naszej kuchni wymiary, lecz o stworzenie mebli specjalnie dla nas właśnie pod naszą kuchnię.

Oznacza to, że z oferty sklepu możemy wybrać dowolny model mebli robionych na wymiar, a sklep wykona je dla nas w taki sposób, aby doskonale pasowały do metrażu naszej kuchni. Wreszcie pozbędziemy się wystających kantów blatów, czy też nierówno ustawionych szafek często też nie do kompletu. Zyskamy za to kuchnie prawie dosłownie szytą na wymiar w której wreszcie zapanuje porządek oraz wystarczająco dużo przestrzeni do swobodnego poruszania się.