Gdzie nauczyć się przedłużania włosów?

Gdzie nauczyć się przedłużania włosów?

 

Już jako mała dziewczynka bardzo interesowałam się tematem fryzjerstwa. W tamtych latach uwielbiałam obcinać lalkom włosy i robić im najróżniejsze fryzury. Czasami też zdarzyło mi się eksperymentować na sobie, co nie zawsze wychodziło z dobrym skutkiem. Po latach powróciłam do swojej pasji z dzieciństwa dzięki czemu dziś mogę się spełniać jako fryzjerka zawodowo i hobbistycznie.

Szkolenia z przedłużania włosów

przedłużanie włosów - kursyPamiętam, że jako mała dziewczynka często obcinałam lalkom włosy, ale zanim to robiłam próbowałam bawić się w wykonywanie najróżniejszych fryzur. Pewnego dnia stwierdziłam, że lalki mają zbyt krótkie włosy na takie zabawy, więc przeniosłam je na siebie i tym sposobem obcięłam swoje piękne i długie włosy samodzielnie. Nie do końca wtedy zdawałam sobie sprawę z tego, co tak właściwie robię ponieważ bardzo kochałam swoje włosy sięgające mi pasa. Oczywiście obcięłam je bardzo nierówno i musiałam wybrać się z mamą do fryzjera, aby ten je wyrównał jeszcze bardziej je skrócając. Bardzo przeżywałam tak drastyczną zmianę związaną z moimi włosami i od tamtej pory marzyłam tylko o tym, aby były jak najdłuższe. Po latach zaczęłam się szkolić w kierunku fryzjerstwa, a jedną z dziedzin, które najbardziej przypadły mi do gustu było przedłużanie włosów. Kiedy zaczynałam swoją przygodę z fryzjerstwem nie było zbyt wielu technik takiego profesjonalnego przedłużania, a przynajmniej wówczas nie były one do końca znane w naszym kraju. Dziś jednak sytuacja a się zgoła inaczej ponieważ mam możliwość ciągłego szkolenia się w ulubionym temacie jakim jest przedłużanie włosów – kursy mogę znaleźć bardzo szybko chociażby w internecie, gdzie znajdę także bardzo dokładne informacje dotyczące tego, jaką wiedzę zdobędę na konkretnym kursie zarówno jeśli chodzi o teorię, jak i oczywiście najważniejszą praktykę. To umożliwia mi dopasowanie kursów pod siebie i znalezienie tych najodpowiedniejszych. Dzięki temu też, że obecnie długie włosy są niezwykle modne, pojawia się coraz więcej profesjonalnych kursów, które opierają się nie tylko na samej wiedzy dotyczącej tego w jaki sposób można przedłużyć włosy, ale również wiele uczą o samym procesie ich pielęgnacji.

Moda na długie włosy sprawiła, że zyskałam możliwość wyspecjalizowania się w dziedzinie, którą najbardziej lubię w swoim zawodzie. To z kolei doprowadziło do tego, że w swoim salonie mogę zaoferować przedłużanie włosów każdą metodą włącznie z tymi, które dopiero zaczynają zyskiwać uznanie w naszym kraju. Dzięki kursom mogę zaoferować klientkom najwyższą jakość przedłużania, a im dać pewność, że włosy na długo zachowają swój blask oraz wysoką jakość.