Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Co nowego


dobór ubrań
dobór ubrań

   

                       Przyszła wiosna!

Nasza kolekcja łączy pastelowe kolory wiosny oraz miękkość tkanin. W tym sezonie królują zielenie, czerwienie i żółcie, które niezmiennie kojarzą nam się z budzącą się wiosną. Dla wyjątkowego komfortu naszych kilentek postaraliśmy się aby tkaniny stwarzały możliwość niczym nie skrępowanego luzu nawet w eleganckich kreacjach, dlatego postawiliśmy na miękkie dzianiny i dżerseje.

Elegancja i styl to także moze być komfort! 

duże rozmiary
duże rozmiary

 

Pure by Ulla Popken

 

Pure podkreśla osobowość wyjątkowymi krojami, delikatnymi barwami natury oraz dopracowanymi detalami. Czysta forma i kobiece linie tworzą razemniepowtarzalny styl. Modele uszyte z myślą o wysokich wymaganiach względem komfortu oraz ochronie środowiska.

Wiele modeli z linii PURE posiada certyfikat GOTS.

casual
casual

 Modern woman

Swobodny szyk z nutą ekstrawagancji to obowiązkowy styl tej jesieni. Oczywiście dominuje czerń przełamana łagodzącymi akcentami w jasnych kolorach i luksusowymi, podnoszącymi walory estetyczne detalami.

city style
city style

 

City Style

 

Wygodna miejska elegancja to coś co lubi każda aktywna kobieta. Obowiązkowa czerń z detalami w kolorze srebra i złota to kwintesencja szyku, a kolor czerwonego wina podkerśla kobiecą zmysłowość. Tej jesieni warto też pokazać pazur w czym doskonale pomagają skórpodobne wykończenia.

selection
selection

 Selection

 

Złoto i srebro - czysta elegancja.

Jasne kolory metali szlachetych zamieniają czas oczekiwania na święta w modową ucztę dla zmysłów. Eleganckie dzianiny z nutą nonszalancji, lekkie jak piórko, a przy tym cudownie ciepłe kurtki zaskakują efektem.

Wyjątkowe, nowe wzory : graficzne nadruki, zwierzęce wzory w dużym formacie i misternie tkane żakardy to niepodrabialne symbole stylu slelction. Kwintesencja wielkiego krawiectwa!


Zapraszamy


od poniedziałku do piątku

w godzinach od 10:00 do 18:00

a w soboty od 10:00 do 14:00

W niedzielę sklep nieczynny