Co nowego


dobór ubrań
dobór ubrań

 

 

Nowe zimowe trendy

 

W tym sezonie nie może zabrakąc czerni - raz w wersji eleganckiej, a raz sportowej. Zawsze musi być stylowo.

Jeżeli planujesz wypad do miasta, do czarnych elementów dobierz łagodne kolory i misternie zaprojektowane desenie z nowym rodzajem detali. Efekt oszałamiający!

duże rozmiary
duże rozmiary

 

Pure by Ulla Popken

 

Pure podkreśla osobowość wyjątkowymi krojami, delikatnymi barwami natury oraz dopracowanymi detalami. Czysta forma i kobiece linie tworzą razemniepowtarzalny styl. Modele uszyte z myślą o wysokich wymaganiach względem komfortu oraz ochronie środowiska.

Wiele modeli z linii PURE posiada certyfikat GOTS.

casual
casual

 Modern woman

Swobodny szyk z nutą ekstrawagancji to obowiązkowy styl tej zimy. Oczywiście dominuje czerń przełamana łagodzącymi akcentami w jasnych kolorach i luksusowymi, podnoszącymi walory estetyczne detalami.

city style
city style

 

City Style

 

Wygodna miejska elegancja to coś co lubi każda aktywna kobieta. Obowiązkowa czerń z detalami w kolorze srebra i złota to kwintesencja szyku, a kolor czerwonego wina podkerśla kobiecą zmysłowość. Tej zimy warto też pokazać pazur w czym doskonale pomagają skórpodobne wykończenia.

selection
selection

 Selection

 

Złoto i srebro - czysta elegancja.

Jasne kolory metali szlachetych zamieniają czas oczekiwania na święta w modową ucztę dla zmysłów. Eleganckie dzianiny z nutą nonszalancji, lekkie jak piórko, a przy tym cudownie ciepłe kurtki zaskakują efektem.

Wyjątkowe, nowe wzory : graficzne nadruki, zwierzęce wzory w dużym formacie i misternie tkane żakardy to niepodrabialne symbole stylu slelction. Kwintesencja wielkiego krawiectwa!


Zapraszamy


od poniedziałku do piątku

w godzinach od 10:00 do 18:00

a w soboty od 10:00 do 14:00

W niedzielę sklep nieczynny