Bezpieczne foteliki samochodowe Recaro

Bezpieczne foteliki samochodowe Recaro

Dziadkowie uwielbią rozpieszczać swoje wnuki. Nie inaczej wygląda to w naszej rodzinie. Kiedy na świat przyszła nasza córka każdy chciał jej podarować gwiazdkę z nieba, a już najbardziej troskliwi okazali się właśnie dziadkowie. Więc kiedy zapytali nas co mogliby kupić małej w ramach powitalnego prezentu bez wahania zdecydowaliśmy, że powinien to być porządny fotelik samochodowy.

Foteliki najwyższej jakości

foteliki samochodowe recaroMiał to być zakup przyszłościowy, ponieważ w zestawie wózka wielofunkcyjnego 3w1 było już zawarte pierwsze nosidełko do przewożenia niemowlęcia w aucie. My potrzebowaliśmy fotelika przeznaczonego dla dziadka siedzącego samodzielnie. Właściwie wtedy już tylko tego mi brakowało do skompletowania pełnej wyprawki niezbędników rodzica. Dziadkowie, którzy nie za bardzo znają się na rzeczy poprosili abyśmy wybrali konkretny model, który nam się podoba, a oni go zakupią dla wnuczki. Powiem wam szczerze, że miałam spory dylemat z wyborem. Najbardziej urzekły mnie wysokiej klasy foteliki samochodowe Recaro, które w rankingach bezpieczeństwa plasują się zawsze wysoko. Maja bardzo ładny design, czym od razu zwróciły moja uwagę. Z dostępnej ofert mi osobiście najbardziej przypadł do gustu model Young Sport Hero. Zachwycające jest to, że fotelik rośnie razem z dzieckiem, a czas jego użytkowania jest szacowany aż do dwunastego roku życia. Większość oglądanych przeze mnie fotelików nie miała takich udogodnień czasowych. Występuje on w pięknych, żywych kolorach, co stanowi walor estetyczny. Jednak najważniejsza cechą jest tutaj bezpieczeństwo i komfort jazdy dziecka. Fotelik jest regulowany i posiada wygodny zagłówek. Fotelik wykonany jest z pianki, która dostosowuje swój kształt do wymiarów dziecka. Wyposażony w zintegrowany dziesięciopunktowy pas samochodowy daje poczucie najwyższego bezpieczeństwa, a przecież o to głównie nam rodzicom chodzi. Chcemy nasze dziecko otoczyć troską w każdym aspekcie jego życia. Fotelik można przymocować w bardzo łatwy sposób do siedzenia i jest stabilnie przytwierdzony. To co wyczytałam przekonało mnie, ze właśnie ten model będzie najlepszy dla naszej rodziny.

Dziadkowie sprawili wnuczce obiecany prezent i teraz z perspektywy czasu mogę wam powiedzieć, że nie bez przyczyny jest to lider wśród konkurencji. Fotelik spełnia wszystkie te rzeczy, o których wyczytałam. Moja córka uwielbia w nim podróżować. Jeśli kiedyś w przyszłości zostaniemy rodzicami po raz drugi to pod uwagę będę brała tylko foteliki samochodowe Recaro. To najlepszy wybór dla bezpieczeństwa dziecka.